Zajęcia integracyjne

Uczniowie klas pierwszych (a mamy w tym roku 4) wzięli udział w zajęciach integracyjnych.
To już tradycja i stały zwyczaj w naszej szkole.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Niech ten 2021/2022 będzie lepszy od poprzedniego i oby nam wszystkim udało się go przejść w zdrowiu i w miarę normalnie. 
Życzymy tego Wam, drodzy uczniowie, i całemu gronu pedagogicznemu.

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

Drodzy Uczniowie. Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę, 1 września wg harmonogramu:
 
  • godz. 9:00 - dla klas I na placu apelowym
  • godz. 9:30 spotkania z wychowawcami w gabinetach:
 
  • Ia - gab. 15
  • Ib - gab. 23
  • Ic - gab. 19
  • Id - gab. 7
  • IIa - gab. 12
  • IIb - gab. 14
  • IIc - aula parter
  • IIIa - gab. 16
  • IIIb - gab. 18
  • IIIc - gab. 4
  • IIId - gab. 6
  • IIIc - gab. 5
 
Ksiądz Marcin zaprasza wszystkich chętnych na Mszę Świętą inauguracyjną o godz. 8:00 w Kościele pw. Ducha Św. w Słubicach.
 

Lista uczniów przyjętych do pierwszych klas LO

LISTA UCZNIÓW KLASY Ia

PROFIL POLITECHNICZNY

 

1. Bejnarowicz Michał
2. Byszko Beata Ewa
3. Gierczak Oliwia Agnieszka
4. Grzegorczyk Antoni Franciszek
5. Jurgiewicz Jakub Julian
6. Juszczyk Dominik Marek
7. Kowal Anatolii
8. Kwaczeniuk Zuzanna
9. Łysiak Bartosz
10. Matusiak Izabella
11. Milewski Aron
12. Nawrotska Alina
13. Oleksyn Kacper
14. Pinchuk Bohdan
15. Pinchuk Ivanna
16. Rojna Jakub Arkadiusz
17. Rutkowski Maciej
18. Stań Seweryn
19. Ujejski Tymoteusz
20. Zając Kornel Jan

 

LISTA UCZNIÓW KLASY I b

PROFIL EUROPEJSKI

 

1. Baldys Aleksander Bartłomiej
2. Boguszewicz Oliwier Ismet
3. Bondaryk Marika
4. Chowaniec Hubert
5. Czarnuszewicz Klaudia
6. Duszyński Dominik
7. Dydyna Hanna
8. Dziubak Julia
9. Eliński Mikołaj
10. Gaudyn Martyna
11. Hałub Hubert
12. Husak Jagoda
13. Jankowska Klaudia
14. Jasiniak Natalia
15. Jermakowicz Oktawia
16. Kaczoruk Zuzanna
17. Kopczyńska Aleksandra
18. Korbanek Jakub
19. Krajewski Piotr Henryk
20. Krajna Nikola
21. Kulczewska Julia
22. Lew Norbert
23. Łucki Robert
24. Misiak-Grzyb Oliwia Anna
25. Mrowiński Ariel Aleksander
26. Mucha Maciej
27. Naszke Daniel
28. Orman Julia
29. Przybylska Wiktoria Anna
30. Ryterska Karolina
31. Terlecka Natalia
32. Walkowiak Katarzyna
33. Żarska Paulina

LISTA UCZNIÓW KLASY Ic

PROFIL EUROPEJSKI i PROFIL JĘZYKOWY

 

1. Bodzon Oliwia Wiktoria
2. Boryń Gabriela
3. Gruszka Oliwia
4. Kuśnierz Lidia
5. Lech Julia
6. Łaszkiewicz Maja
7. Łazdowska Dominika Magdalena
8. Łopusiewicz Konrad
9. Maluśki Hubert
10. Matushchak Sofiia
11. Mazurek Marcelina
12. Musztyfaga Dawid
13. Pietrow Maria Ewa
14. Polozkova Daryna
15. Rękawiecka Zuzanna Magdalena
16. Ryszczuk Oskar
17. Sierżant Aleksandra Anna
18. Szpigun Klaudia
19. Szpunar Iga
20. Tatarewicz Julia Patrycja
21. Woźniak Noemi
 

 

 

LISTA UCZNIÓW KLASY Id

PROFIL MEDYCZNY

 

1. Barcikowska Julia
2. Boryń Julia
3. Dydyna Wiktoria
4. Filipowicz Nikola Wiktoria
5. Fornalczyk Amelia Marta
6. Kołowiecka Kinga
7. Konberg Zuzanna
8. Ksel Paulina
9. Kucharczyk Hubert Arkadiusz
10. Lorkowska Oliwia
11. Loshyna Zlatoslava
12. Piątek Amelia
13. Pisarczuk Roksana
14. Skórska Maja
15. Stań Nadia
16. Sypniewska Natalia Patrycja
17. Szorec Tomasz
18. Weryk Gabriela
19. Wojtasik Samanta Wiktoria

 

Szkolne zestawy podręczników - 2021/2022

 

Zestaw podręczników dla LO4 - >>>> POBIERZ <<<<

 

Zestaw podręczników dla 3 klasy LO3 - >>>> POBIERZ <<<<