Lista uczniów przyjętych do pierwszych klas LO

LISTA UCZNIÓW KLASY Ia

PROFIL POLITECHNICZNY

 

1. Bejnarowicz Michał
2. Byszko Beata Ewa
3. Gierczak Oliwia Agnieszka
4. Grzegorczyk Antoni Franciszek
5. Jurgiewicz Jakub Julian
6. Juszczyk Dominik Marek
7. Kowal Anatolii
8. Kwaczeniuk Zuzanna
9. Łysiak Bartosz
10. Matusiak Izabella
11. Milewski Aron
12. Nawrotska Alina
13. Oleksyn Kacper
14. Pinchuk Bohdan
15. Pinchuk Ivanna
16. Rojna Jakub Arkadiusz
17. Rutkowski Maciej
18. Stań Seweryn
19. Ujejski Tymoteusz
20. Zając Kornel Jan

 

LISTA UCZNIÓW KLASY I b

PROFIL EUROPEJSKI

 

1. Baldys Aleksander Bartłomiej
2. Boguszewicz Oliwier Ismet
3. Chowaniec Hubert
4. Duszyński Dominik
5. Dydyna Hanna
6. Eliński Mikołaj
7. Gaudyn Martyna
8. Hałub Hubert
9. Jankowska Klaudia
10. Krajewski Piotr Henryk
11. Krajna Nikola
12. Kulczewska Julia
13. Lew Norbert
14. Łucki Robert
15. Misiak-Grzyb Oliwia Anna
16. Mrowiński Ariel Aleksander
17. Mucha Maciej
18. Naszke Daniel
19. Orman Julia
20. Przybylska Wiktoria Anna
21. Ryterska Karolina
22. Słowik Malwina Wiktoria
23. Terlecka Natalia
24. Walkowiak Katarzyna
25. Żarska Paulina

LISTA UCZNIÓW KLASY Ic

PROFIL EUROPEJSKI i PROFIL JĘZYKOWY

 

profil europejski

1. Bondaryk Marika
2. Czarnuszewicz Klaudia
3. Dziubak Julia
4. Husak Jagoda
5. Jasiniak Natalia
6. Jermakowicz Oktawia
7. Kaczoruk Zuzanna
8. Kopczyńska Aleksandra
9. Korbanek Jakub

 

profil językowy

10. Bodzon Oliwia Wiktoria
11. Boryń Gabriela
12. Gruszka Oliwia
13. Kuśnierz Lidia
14. Lech Julia
15. Łaszkiewicz Maja
16. Łazdowska Dominika Magdalena
17. Łopusiewicz Konrad
18. Maluśki Hubert
19. Matushchak Sofiia
20. Mazurek Marcelina
21. Musztyfaga Dawid
22. Polozkova Daryna
23. Pietrow Maria Ewa
24. Rękawiecka Zuzanna Magdalena
25. Sierżant Aleksandra Anna
26. Smolarczyk Wiktoria
27. Szpigun Klaudia
28. Szpunar Iga
29. Tatarewicz Julia Patrycja
30. Woźniak Noemi

 

LISTA UCZNIÓW KLASY Id

PROFIL MEDYCZNY

 

1. Barcikowska Julia
2. Boryń Julia
3. Drzazga Gabriela
4. Dydyna Wiktoria
5. Filipowicz Nikola Wiktoria
6. Fornalczyk Amelia Marta
7. Kołowiecka Kinga
8. Konberg Zuzanna
9. Ksel Paulina
10. Kucharczyk Hubert Arkadiusz
11. Lorkowska Oliwia
12. Loshyna Zlatoslava
13. Piątek Amelia
14. Pisarczuk Roksana
15. Skórska Maja
16. Stań Nadia
17. Sypniewska Natalia Patrycja
18. Szorec Tomasz
19. Weryk Gabriela
20. Wojtasik Samanta Wiktoria

 

Szkolne zestawy podręczników - 2021/2022

 

Zestaw podręczników dla LO4 - >>>> POBIERZ <<<<

 

Zestaw podręczników dla 3 klasy LO3 - >>>> POBIERZ <<<<

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

HARMONOGRAM EGZAMINÓW POPRAWKOWYCH

 

  1. Egzamin poprawkowy- MATURA- wtorek 24 sierpnia 2021 godz. 9:00
  2. Egzaminy poprawkowe dla uczniów klas I i II
      • 25 sierpnia 2021- godz. 9:00 – matematyka, geografia, muzyka
      • 26 sierpnia 2021- godz. 9:00- WOS, j.polski, biologia

Lista uczniów przyjętych do 9 klasy Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2021/2022

Lista uczniów
przyjętych do 9 klasy Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2021/2022
(kolejność nazwisk alfabetyczna)

 

  1. Bodzon Oliwia Wiktoria
  2. Chruściel Wiktoria Aleksandra
  3. Ciosek Bartosz Gracjan
  4. Danylo Pietrov
  5. Dronia Olivia
  6. Gruszczyński Bartosz
  7. Hain Laia Marissa
  8. Jutrzenka Alicja Anna
  9. Kędzierska Julia
  10. Kolendo Hanna Maria
  11. Milewska Weronika
  12. Moroz Andrzej Paweł
  13. Muszyńska Lena
  14. Niewiadomska Julia
  15. Pająk Oliwia
  16. Perehubka Bartosz
  17. Perehubka Krzysztof
  18. Perehubka Szymon
  19. Poźniak Aleksandra
  20. Różańska Maja Zuzanna
  21. Sasin Hubert
  22. Solińska Julia
  23. Sonko David
  24. Wiewióra Zuzanna
  25. Ząbek Aleksandra
  26. Zygarowicz Olga

!!! Uwaga !!!

Uwaga, uwaga!

 

Z przyczyn niezależnych od nas wydłużamy o tydzień termin składania podań do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą. Sekretariat naszej szkoły przyjmuje podania do 14 maja.

 
X