Ósmoklasiści w naszej szkole

11 kwietnia tłumnie odwiedzili nas ósmoklasiści słubickich szkół podstawowych. Uczniowie poznali profile poszczególnych klas i ich specyfikę, np. rozszerzenia przedmiotowe. Dowiedzieli się również, z perspektywy uczniów klas pierwszych, jak wygląda nauka w klasie o danym profilu.
A że szkoła żyje nie tylko nauką, przekazane zostały także informacje o szkolnych świętach, inicjatywach i akcjach, o wycieczkach przedmiotowych, klasowych, językowych oraz o udziale naszych uczniów w wielu międzynarodowych projektach.
 
Prowadzenie i opieka: Magdalena Zielińska i Katarzyna Piątek
 
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.