Spotkanie przygotowawcze

Reprezentanci naszej szkoły 25 kwietnia wzięli udział w spotkaniu przygotowującym Polsko-Niemiecką Symulację obrad Parlamentu Europejskiego, która odbędzie się już za miesiąc.
W spotkaniu, oprócz naszych uczniów, wzięli udział również uczniowie z IV LO w Gorzowie Wlkp., uczniowie z Liceum Ogólnoksztalcącego w Rzepinie oraz z Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego w Słubicach.
 
Opiekunowie: Magdalena Sibilska i Dorota Rutka
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.