Piłka ręczna dziewcząt

23 kwietnia 2024r, to dzień w którym nasza szkoła zdobyła kolejny medal województwa! Tym razem wywalczyliśmy BRĄZOWY medal w piłce ręcznej dziewcząt.
 
Skład drużyny:
 • Izabella Matusiak ( c )
 • Amelia Winiarska ( B)
 • Noemi Woźniak
 • Lena Tańczak
 • Jagoda Walkowiak
 • Yelyzaveta Prokopieva
 • Nadia Kwiatkowska
 • Julia Kotlińska
 • Aleksandra Wroniewicz
 • Oliwia Oleksyn
 • Iga Rajda
Pierwszy mecz niestety przegrywamy z VII LO Zielona Góra 18-10. Trochę nerwów, dużo błędów i strat oraz słaba skuteczność przełożyło się na wynik. Były dobre momenty w meczu, co dawało nadzieję na następny dobry występ.
Drugi mecz to już zupełnie odmieniona nasza drużyna. Dziewczyny od początku pokazały, że znakomicie potrafią grać w piłkę ręczną! Zaczęliśmy grać zdecydowanie dokładniej i szybciej. Dużo dobrych zagrań oraz pięknych bramek do tego znakomita obrona i II LO Gorzów Wlkp. schodzi pokonane. Wynik 30-3!!!
 
Pokazuje to tylko, że jest ogromny potencjał w naszej drużynie. III miejsce cieszy, ale pozostał duży niedosyt ...
Ogromne podziękowania dla Pana Grabowskiego za przygotowanie dziewczyn.
 
Opiekun: Michał Bieliński
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.