Noc filmowa

W nocy z 3 na 4 grudnia w naszej szkole odbyła się noc filmowa zorganizowana przez klasę 2A wraz z wychowawcą Piotrem Romanowskim. Repertuar to przekrój klasyki kina - było "na poważnie", ale również "na wesoło". Jak przystało na kino szkolne, był też gorący bufet, bo przecież spędzić całą noc aktywnie, to nie lada wyczyn, no i nie mogło obyć się bez smacznej pizzy, która uświetniła to spotkanie. Wspólne oglądanie filmów w klasie buduje jedyny w swoim rodzaju klimat, do którego dołożył się wystrój nawiązujący do zbliżających się świąt. Wspólne rozmowy, dzielenie się refleksjami na temat filmu oraz dyskusje na różne tematy dają to, czego nie da się zrobić na przerwach między lekcjami. W przesympatycznej atmosferze czas szybko biegnie i ani się obejrzeliśmy, a już na zegarku wybiła godzina 7 i rozstania nadszedł czas.