Osiągnięcia

W ciągu ponad 50 lat funkcjonowania szkoły jej uczniowie zdobywali nagrody i wyróżnienia w rozmaitych konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych.
Oto znaczące osiągnięcia uczniów w ubiegłych latach:

 

Bartłomiej Zimniak- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Mitologicznej
Anna Wysoczańska- udział w okręgowym i kolejnym ustnym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego
Bartosz Łyskanowski- wyróżnienie i 10. Miejsce w ogólnopolskim konkursie przedmiotowym PINGWIN z matematyki
Mikołaj Abbas- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Polskiego OLIMPUS
Dominika Kołyszko - laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Polskiego OLIMPUS
Wiktor Kołosowski- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej OLIMPUS
Mateusz Cieślak- laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej OLIMPUS
Bartosz Łyskanowski -wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Bartłomiej Zimniak- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Bartłomiej Zimniak- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego GALILEO, II miejsce w Polsce
Bartosz Łyskanowski- laureat Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego GALILEO, III miejsce w Polsce
Weronika Witowska- tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w konkursie GENIUS LOGICUS
Jakub Kowalczyk – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Dawid Rymanowski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Zuzanna Szulc - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Bartosz Łyskanowski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Amelia Korczak- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Zuzanna Szulc – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym GALILEO
Amelia Korczak - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym GALILEO
Paulina Jania - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym GALILEO
Kacper Żełudok - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym GALILEO

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

II miejsce w Licealiadzie Piłki Ręcznej
Buka Jakub, Cieślak Mateusz, Czyżewski Mikołaj, Dubacki Igor, Hryniewicz Bartosz, Kalinowski Jakub, Krupowicz Michał, Lalak Cezary, Pazda Maksymilian, Ryterski Michał, Trojanowski Dawid, Zduńczyk Krzysztof
Maja Smolarczyk – III miejsce w XXX Narodowych Biegach Niepodległości

 

Anna Wysoczańska- udział w okręgowym, pisemnym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego, kwalifikacja się do etapu ustnego
Hubert Siemiński- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Okawango
Karolina Zielińska- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEOPLANETA
Hubert Bąkowski- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Kacper Żełudok- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Damian Jaworski- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
Aleksandra Woźniak- wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie na Najlepsze Tłumaczenie Wiersza Zbigniewa Herberta
Patryk Kuźmicz- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG
Lucyna Chmurzyńska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Agata Chmurzyńska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Martyna Prokopowicz- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Natalia Krutow - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Paulina Mieczkowska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Karolina Zielińska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Karolina Blachura- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Fabian Gryga- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
Aleksandra Woźniak- I miejsce z języka angielskiego w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego
Damian Jaworski - II miejsce z języka niemieckiego w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego
Klaudia Kwiecińska- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Historia i współczesność Policji”
Karolina Zielińska- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA
Filip Pietrow- I miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Paulina Reus- III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
Paulina Jania – I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim
Wiktoria Połeć- I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
Oliwia Kopka- I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Dyktanda

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej- Andrzej Budzyn, Jakub Buka, Piotr Ciara, Kornel Dahlke, Igor Dubacki, Marcel Górniak, Antoni Grabowski, Dorian Nowicki, Malsymilian Pazda, Jakub Szewieliński
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej- Andrzej Budzyn, Jakub Buka, Kornel Dahlke, Marcel Górniak, Dorian Nowicki, Malsymilian Pazda, Jakub Szewieliński, Michał Znajkiewicz
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej- Maksymilian Andrzejewski, Andrzej Budzyn, Igor Dubacki, Rafał Januszkiewicz, Maciej Lendzion, Maksymilian Pazda, Jakub Szewieliński, Sebastian Wieliczko, Michał Wroniewicz


Narodowe Biegi Niepodległości


I miejsce- Dorian Nowicki, Yulia Kozova, Patrycja Ślusarz
II miejsce- Patryk Kowalski, Julia Groenenboom
III miejsce- Maksymilian Pazda, Anna Szoja

I miejsce drużynowo w biegach przełajowych Golicka Mila- Dorian Nowicki, Maksymilian Pazda, Yulia Kozova, Patryk Kowalski

III miejsce w międzynarodowym turnieju piłki nożnej chłopców WOWI CUP

I miejsce w biegu na 100m przez płotki w wojewódzkim finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce w kategorii U18 i U20


Maksymilian Pazda- I miejsce- bieg na 800m
Maksymilian Pazda- I miejsce – bieg na 1500m
Maksymilian Pazda- I miejsce – skok w dal
Paulina Mieczkowska- I miejsce – bieg na 1000m
Sandra Sobczak- II miejsce w pchnięciu kulą
Martyna Prokopowicz- II miejsce – bieg na 800m

 

Patrycja Jończyk- finalistka IV Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”
Luiza Derewlana – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”
Hubert Bąkowski, Anna Szoja – udział w wojewódzkim etapie XXXIII Olimpiady Ekologicznej
Patrycja Jończyk – udział w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Mediach
Anna Wysoczańska- udział w II etapie 41. Olimpiady Języka Niemieckiego
Sviatoslav Bavdys- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Sebastian Wieliczko – bardzo dobry wynik wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
Patrycja Gajewska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie GEOPLANETA
Lucyna Chmurzyńska – tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Agata Chmurzyńska - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Natalia Krutow - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Anna Szoja – II miejsce w VII Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Collegium Polonicum
Anna Wysoczańska – II miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
Maja Herrmann- III miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
Julia Gołębiowska – I miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii solistów
Aleksandra Grzeszczak, Weronika Karp – II miejsce drużynowo w konkursie Obrony Cywilnej
Aleksandra Grzeszczak – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie Obrony Cywilnej
Roman Matveev – I miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
Nicole Mieszkowicz – II miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
Justyna Kochinke – III miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
Marek Kozłowski – I miejsce w IV Mistrzostwach szkoły w rozwiązywaniu SUDOKU

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Jakub Czak – Halowy Mistrz Polski w biegu na 60m ppł w kategorii juniorów młodszych
Patrycja Ślusarz- I miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
Marcel Klukiewicz – II miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
Katarzyna Krzyżan, Katarzyna Sikorska – III miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
Adrian Lejman – złoty medal w skoku wzwyż w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Sebastian Wieliczko- złoty medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Adrian Lejman – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Filip Pietrow – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Andrzej Budzyn – srebrny medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Rafał Januszkiewicz – brązowy medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Kacper Warchulski – złoty medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Michał Wroniewicz – brązowy medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Sebastian Wieliczko – złoty medal w biegu na 100m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Paulina Mieczkowska – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Michał Wroniewicz – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Maksymilian Pazda – złoty medal w biegu na 800m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
Maksymilian Pazda- I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
Julia Śmielewicz - I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
Weronika Maliczak – III miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
Patrycja Ślusarz, Julia Groennenboom, Zofia Nowak, Weronika Maliczak, Julia Kozova, Kinga Bochniak, Paulina Reus, Natalia Mitrowicz – III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
Marcel Klukiewicz, Marcel Biały, Maksymilian Pazda, Michał Wroniewicz, Piotr Szydłowski, Krystian Uliński, Mateusz Karabat- III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
drużyna: Martyna Baran, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Wiktoria Nowak, Zofia Nowak, Justyna Pachciarek, Paulina Reus, Patrycja Ślusarz- II miejsce w piłce siatkowej w ramach Powiatowej Licealiady
Marcel Klukiewicz, Adrian Lejman, Igor Kolczak, Artur Makuch, Szymon Wiencek, Marcel Biały, Adam Tyliszczak, Marcel Górniak – IV miejsce w turnieju piłki nożnej WOWI Champions-Cup
drużyna: Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Marcel Biały, Daniel Jaszczuk, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Adam Wójtowicz – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce
Adam Wójtwicz, Kaja Jędrzejczak- III miejsce w Drużynowych Zawodach Strzeleckich w Lidze Szkolnej

Julia Górska – finalistka Okręgowej XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Klaudia Klimaszewska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Luiza Derewlana – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Płynąć pod prąd"
Adam Wójtowicz- finalista konkursu wojewódzkiego PROGRAMOWAĆ KAŻDY MOŻE
Adam Wójtowicz - finale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego IT I CYBERBEZPIECZEŃSTWO
Karol Fedorowicz – III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"
Rafał Klimowicz – wyróżnienie w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Hubert Chmurzyński – tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Adam Wójtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Julia Groenenboom – III miejsce w słubickim Dyktandzie
Makary Wawrzyniak – III miejsce w VI Edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego w Collegium Polonicum
Michał Dąbrowski – V miejsce w półfinale, awans do finału Supermatematyka woj. lubuskiego i wielkopolskiego
Magdalena Sobiegraj – wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
Natalia Mitrowicz - wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
Julia Groenenboom- wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
Przemysław Oczyński – II miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
Patrycja Jończyk – III miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
Magdalena Sobiegraj, Pola Szkwarek, Marta Świder - I miejsce drużynowo dla szkoły w konkursie "Rok zdrowego serca"
Kamil Wołczek – 4. miejsce w konkursie piosenki angielskiej FLY HIGH
Karolina Czaja, Klaudia Klimaszewska – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
Klaudia Klimaszewska – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
Agata Pomocka, Justyna Kochinke, Adriana Szperka, Marta Zduńczyk – III miejsce w turnieju językowym "Na miejsca , fertig, go!" w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Adam Wójtowicz - III miejsce w zawodach strzeleckich o puchar Wojewody Lubuskiego
Adam Wójtowicz -III miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni kulowej
Adam Wójtowicz - I miejsce w Mistrzostwach LOK Województwa Lubuskiego
Adam Wójtowicz - I miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni pneumatycznej i kulowej
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt - Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Dominika Rychlik, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Agata Towpik
III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej chłopców - Szymon Wiencek, Marcel Biały, Marcel Klukiewicz, Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Karol Nowikiewicz, Andrzej Budzyn, Daniel Jaszczuk, Darek Jaroszewski, Maciej Lendzion
II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce chłopców- Hubert Chmurzyński, Andrzej Budzyn, Michał Znajkiewicz, Michał Dąbrowski, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Karol Nowikiewicz
Marcel Biały - tytuł Wicemistrza Roku w STRZELECKIEJ LIDZE SZKOLNEJ z karabinka pneumatycznego
III miejsce dla szkoły w Strzeleckiej Lidze Szkolnej z karabinka pneumatycznego
Katarzyna Krzyżan - II miejsce w MILI GOLICKIEJ
Natalia Kęsicka – III miejsce w MILI GOLICKIEJ
I miejsce w powiatowych SZTAEFTOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - Julia Śmielewicz , Patrycja Ślusarz, Katarzyna Krzyżan, Kinga Bochniak, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Alicja Wieliczko, Paula Klukiewicz, Julia Groenenboom, Adrianna Szperka
Patrycja Ślusarz – II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
Julia Śmielewicz – III miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
Marcel Klukiewicz - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
Piotr Mochel - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce
Medale zdobyli:
- Katarzyna Krzyżan- brąz w pchnięciu kulą,
- Michał Dąbrowski - złoto w rzucie dyskiem,
- Daniel Jaszczuk- brąz w rzucie oszczepem i dyskiem,
- Szymon Wiencek- złoto w biegu na 1500 m,
- Marcel Biały-srebro w biegu na 1500 m,
- Marcel Klukiewicz -srebro w biegu na 200 m,
- Adrian Lejman -złoto w skoku w dal i brąz na 100 m,
- Sebastian Wieliczko -srebro w rzucie oszczepem,
- Maciej Lendzion- brąz w rzucie oszczepem,
- Michał Wroniewicz -złoto w biegu na 1500 m,
- Andrzej Budzyn -brąz w skoku w dal i pchnięciu kulą

Julia Górska – finalistka XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Magdalena Góra – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Natalia Kałuża – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Oliwia Konatkowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Klaudia Klimaszewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
Julia Chruściel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Wiktoria Dębińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Wiktoria Dębińska- udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Geograficznej
Klaudia Klimaszewska – tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
Michał Dąbrowski - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
Hubert Chmurzyński - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
Rafał Klimowicz – V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas II
Rafał Klimowicz – udział w finale Supermatematyka
Tymoteusz Łudzicz – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Kamil Wołczek – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
Magdalena Góra – I miejsce w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
Patrycja Proć – III miejsce w konkursie w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
Julia Górska, Robert Czepulis – I miejsce w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Robert Czepulis – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Klaudia Klimaszewska - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Kamil Wołczek – udział w finale wojewódzkim konkursu piosenki angielskiej
Karolina Czaja – I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych, udział w etapie wojewódzkim
Robert Czepulis - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych
Przemysław Oczyński – udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
Marcel Biały - udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego
Agata Pawińska - II miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Adrian Dziembakowski – I miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
Daria Gralikowska – II miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
Adamska Martyna - III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
Jednoróg Dominika – III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
Magdalena Góra - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w sztafetowych biegach przełajowych
Adrian Dziembakowski – I miejsce w Narodowych Biegach Niepodległości
Drużyna dziewcząt w składzie: Kęsicka Natalia, Adamkiewicz Natalia, Białach Ewelina, Wróbel Martyna, Czaja Karolina, Wojsa Paulina, Kulik Oliwia, Jednoróg Natalia, Baran Martyna, Banaś Wiktoria – III miejsce w Wojewódzkich zawodach Ludowych Zespołów Sportowych w piłce koszykowej dziewcząt
Guzik Dominika, Kęsicka Natalia, Błażejewska Magda – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Kołogrecki Mikołaj, Lichowid Mateusz, Kudzia Filip - III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
Karol Fedorowicz –III miejsce w pchnięciu kulą i II w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
Michał Dąbrowski-I miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
Daniel Jaszczuk –I miejsce w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
Maciej Olejniczak- I miejsce w biegu na 400m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
Marcel Klukiewicz- II miejsce w biegu na 400 m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA

Kinga Banaśkiewicz – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla dzieci i Młodzieży pt. "Dwie książki"
Julia Górska – udział w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, miejsce w pierwszej dwunastce
Marta Korda – I miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie Papieskim
Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA PLUS
Maciej Murańka – I miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
Kacper Widziewicz – II miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
Agata Pawińska – III miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
Magdalena Góra – I miejsce w konkursie "Miejski Kogucik", na projekt graficzny symbolu naszego miasta - koguta
Przemysław Oczyński – wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
Patrycja Proć - wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
Magdalena Góra – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
Dominik Kosiński – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
Rafał Klimowicz - udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
Magdalena Góra – tytuł "Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
Dominik Kossiński - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
Klaudia Klimaszewska - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
Wiktoria Dębińska - tytuł "Ekspert Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
Agata Jędrzejczyk – II miejsce w VII Dyktandzie Słubickim
Patrycja Proć – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
Martyna Hołówko - III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
Karina Jastrząb – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
Jakub Stawicki – III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
PIEKIELNI - I miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
Drewniane pudełko zwane wyobraźnią – III miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
Maciej Murańka - III miejsce powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
Klaudia Klimaszewska – I miejsce w konkursie wiedzy z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
Kinga Banaśkiewicz – II miejsce w IV Konkursie Języka Niemieckiego i Angielskiego w Collegium Polonicum
Julia Górska – II miejsce w konkursie wiedzy "Polska w Unii Europejskiej" organizowanego przez Collegium Polonicum
Patrycja Proć – I miejsce w gminnym konkursie "ŚWIĘTOJAŃSKIE WIANKI 2015"
Julia Górska – I miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
Julia Górska – I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA
Weronika Chrostowska – II miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
Agata Jędrzejczyk – III miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka o tematyce anielskiej- solista
Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
Maciej Śliwakowski – I miejsce w szkolnym konkursie geograficznym "Palcem po mapie"

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Natalia Adamkiewicz – srebrny medal w Mistrzostwach ProEuropa Viadrina w lekkiej atletyce
Weronika Szafran – II miejsce w Biegu Niepodległościowym w Biegu dla Młodzieży Licealnej i Studentów CP oraz Viadriny o Puchar Starosty Słubickiego
III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w piłce koszykowej dziewcząt – drużyna w składzie: Białach Ewelina, Mech Karolina, Kęsicka Natalia, Fedyszyn Martyna, Powchowicz Natalia, Lewandowska Malwina, Dąbek Katarzyna, Gralikowska Daria, Adamkiewicz Natalia i Małysz Aleksandra.
III miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt – drużyna w składzie: Malwina Lewandowska, Marta Marciniak, Marta Zdon, Natalia Powchowicz, Natalia Adamkiewicz, Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Michalina Kaczmarek, Dominika Kmiotek, Anita Papież, Daria Gralikowska, Adrianna Mielcarek

Patryk Koblischke – I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
Paulina Zaremba – III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim HERBERTIADA
drużyna w składzie: Paulina Zaremba, Izabela Skowronek, Izabela Karpińska, Daria Łazarczyk, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu EUROMANIA
Julita Czernuszka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym inspirowanym twórczością Zbigniewa Herberta
Izabela Skowronek - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
Paulina Zaremba- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
Patrycja Proć – III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji 95. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego
Weronika Chrostowska – udział w finale 19. Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
Weronika Chrostowska – III miejsce na szczeblu wojewódzkim w 59. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
Weronika Chrostowska – finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
Kinga Banaśkiewicz - finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
Dawid Todorov – dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Marcela Jasińska - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
Kamil Czernuszewicz – VIII miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Mariusz Woś - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Karolina Krawczyk - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Małgorzata Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Angelika Szulejko - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Piotr Hnatyszyn – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Dawid Smoleński – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Sandra Kaczuk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
Kacper Guzik – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
Kamil Czernuszewicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
Łukasz Warchulski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
Wiktoria Dębińska – udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
Kacper Guzik - udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
Magdalena Góra – I miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
Dominik Kossiński – III miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
Wiktoria Dębińska - VI miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
Magdalena Góra – II miejsce w II Powiatowym Teście Wiedzy Historycznej „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919”
grupa teatralna w składzie: Kinga Banaśkiewicz, Patryk Koblischke, Maciej Murańka, Tymoteusz Łudzicz, Weronika Chrostowska, Michał Maskiewicz – I miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Jaki jesteś”
grupa teatralna w składzie : Iga Szczepanik, Marta Korda, Martyna Hołówko, Julita Czernuszka, Paulina Zaremba, Mateusz Fiszer, Izabela Skowronek, Michał Maskiewicz – II miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Szemkel”
Wiktoria Dębińska, Sandra Wojtasik – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
Wiktoria Dębińska – II miejsce w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
Martyna Dymińska – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Festiwal aniołów”
Natalia Kałuża – III miejsce w VI Dyktandzie Słubickim
Magdalena Góra – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie dla dzieci i młodzieży powiatu słubickiego z zakresu ochrony przeciwpowodziowej pn. „Pamiętajmy o powodzi”
Dominik Kossiński – II miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
Kacper Guzik - III miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Aleksandra Małysz – I miejsce w rzucie dyskiem na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
Aleksandra Małysz – II miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce
Patryk Janczycki – I miejsce w Mili Golickiej
Weronika Szafran – II miejsce w Mili Golickiej
Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą w zawodach LA Pro Europa Viadrina
K. Reniszewska, M. Lewandowska, W. Chrostowska, D. Gralikowska, K. Jastrząb, D. Guzik, O. Wiśniewska, A. Trzeciak – II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
T. Biały, K. Reniszewski, D. Kossiński, F. Tokarczyk, E. Krzeptowski, K. Widziewicz, T. Łubowski, D, Dobosz - II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kula i rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”
Jakub Bednarczyk – II miejsce w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”


Klaudia Burzyńska – I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii prezentacja multimedialna
Paulina Zaremba - I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
Justyna Walczak - III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
Damian Wojtas – finalista olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
Michał Maskiewicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka
Julia Baranowska – II miejsce na festiwalu „Pod skrzydłami anioła" w kategorii praca plastyczna
Julita Czernuszka i Karolina Jusińska – zespołowo I miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
Kinga Pomes i Alicja Bukalska – zespołowo III miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
Karolina Jusińska - I miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
Justyna Walczak - wyróżnienie I stopnia na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
Patryk Koblischke - I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
Dajana Gansewska - IV miejsce w ogólnopolskiej edukacyjnej grze internetowej "Mój Parlament"
Kacper Guzik - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR
Agata Jędrzejczyk - I miejsce w półfinale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
Aleksandra Kucza - wyróżnienie w finale konkursu literackiego "Co w moim dzisiejszym życiu znaczy Auschwitz?"
Patryk Koblischke – I miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Paulina Zaremba - II miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Izabela Skowronek - III miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Agata Jędrzejczyk – tytuł Mistrz rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Kamila Wielgos - tytuł Ekspert rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
Małgorzata Keczko – I miejsce w Słubickim Dyktandzie
Damian Wojtas – II miejsce w Słubickim Dyktandzie
Wiktoria Danielska - III miejsce w Słubickim Dyktandzie

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE


Liza Stefanowicz- kapitan drużyny; Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska , Alicja Pośrednik – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Adrian Srebrny, Nikolas Panfic, Rafał Skręty – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Alicja Pośrednik- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
Ewelina Tomala – II miejsce w biegach przełajowych „XIV Golicka mila 2012"
Magda Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Martyna Fedyszyn, Daria Stanicka, Sonia Czekalska Liza Stefanowicz, Sandra Mabessa, Patrycja Szeliga, Ewelina Tomala, Kinga Wieliczko - II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
Marek Babiarz, Michał Mech, Mateusz Dudzis, Patryk Janczycki, Kacper Janicki, Karol Janicki, Łukasz Gulbiński, Paweł Krynicki, Eligiusz Krzeptowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski - II miejsce w piłce ręcznej chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
Aleksandra Małysz - III miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
Aleksandra Małysz - IV miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
Aleksandra Małysz - I miejsce w pchnięciu kulą w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Aleksandra Małysz - I miejsce w rzucie dyskiem w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m ppł w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
Dajana Kudrelek – III miejsce w biegu na 200m w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
Kornelia Gorzelany – I miejsce w biegu na 800m w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
Daria Fiuk – III miejsce w biegu na 200m XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA


Bartosz Markowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, I miejsce w wojewódzkim etapie Supermatematyka, udział w finale
Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Tomasz Łubowski, Klaudia Cieśluk, Krzysztof Baj - III miejsce w województwie w szachach, udział w Mistrzostwach Polski
Krzysztofa Kwiek – udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
Paweł Nowogrodzki - udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Filip d’Huêt – IV miejsce w VIII Diecezjalnym Konkursie „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II”
Justyna Walczak – III m. w powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta , wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK, udział w finale konkursu SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
Małgorzata Nowak – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
Krzysztof Baj - I m. w I powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta
Patryk Koblischke – II m. w I powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta
Damian Wojtas – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, IV m. w Dyktandzie słubickim
Kamila Koper – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Odnawialne źródła energii”, wyróżnienie w Lubuskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Pro Arte 2012
Paweł Krynicki – wyróżnienie w konkursie GEO PLANETA
Sandra Kaczuk - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
Anita Kisłowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
Szymon Gawłowski – II m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
Mikołaj Druć - V m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
Agata Marynowska – I m. w II Integracyjnym Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka
Marta Kalupa - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” etap powiatowy
Agnieszka Benecka, Anna Codogni – I m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Anna Reus, Marceli Chomicz - III m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
Małgorzata Kreczko – IIm. w I Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego, II m. w konkursie literackim „Piaskowa Góra”, finalistka ogólnopolskiej olimpiady Matura 2012 – Skuteczny projekt
Aleksandra Hoffmann - III m. w I Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego
Dawid Todorov – I m. w XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS
Aleksandra Guzik – I m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
Angelika Szulejko – II m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
Sara Durkalec – III m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Tomasz Łubowski, Krzysztof Baj, Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim w SZACHACH, XVI miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI W SZACHACH
Łukasz Borkowski, Maciej Gajek, Paweł Kołosowski, Daniel Raźny, Daniel Stolarek, Jakub Turecki, Robert Wójtowicz, Paweł Wieczorek - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Benita Araszewska, Malwina Kuś, Karolina Reniszewska, Paulina Kuśmirek, Liza Stefanowicz, Aleksandra Guzik, Alicja Pośrednik ,Ewelina Tomala, Patrycja Różańska – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Malwina Kuś i Karolina Reniszewska - VI miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
Adrian Srebrny , Daniel Mokrzycki, Paweł Kołosowski – I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców
Karolina Reniszewska, Alicja Pośrednik – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt


Jakub Kołkowski – wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje. II m. Konkursu wiedzy o Parlamencie RP na szczeblu wojewódzkim.
Dominika Jakubowicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim.
Dominika Jakubowicz - I m. w wojewódzkim literackim konkursie „Bezpieczna, otwarta Europa”
Andrzej Bedurke, Liza Stefanowicz, Karol Kopaczel - I, II i III m. w województwie ogólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas pierwszych.
Julia Łopata, Kamila Fabiańczuk, Dominika Walichiewicz - I, III i IV m. w województwie gólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas drugich.
Julia Łopata, Kamila Fabjańczuk i Anna Korzec - I, II i III m. Wojewódzkiej Olimpiady Komepetencji Kluczowych z języka niemieckiego.
Robert Dmitrzak - XVI m. w etapie okręgowym XL Olimpiady Biologicznej
Robert Dmitrzak, Dominika Walichiewicz, Robert Ratajczak - I, II i III m. w etapie szkolnym XL Olimpiady Biologicznej
Marta Kalupa – Im. w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy.
Elżbieta Wróbel – I m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
Milena Dudziak – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
Benita Araszewska i Dominika Jakubowicz - – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
Daria Dymek – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
Aleksandra Hoffmann – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
Jan Grabowski, Aleksandra Gronek, Michał Zaporowski, Krzysztof Baj – III m. drużynowo w Turnieju Półfinału Wojewódzkiego w Szachach.
Aleksandra Gronek, Dawid Adamczyk, Jan Grabowski, Michał Zaporowski - I m. drużynowo w Licealiadzie Powiatowej w szachach.
Karolina Chojnacka, Filip d’Huêt, Rafał Zbrożek - I m. (drużynowo) w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
Rafał Zbrożek - I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
Karolina Chojnacka - III m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
Robert Dmitrzak, Robert Ratajczak, Dominika Walichiewicz - I, II i III m. w XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS.
Martyna Kubiak, Emilia Skorek, Michał Fiuk - III m. drużynowo w regionalnym konkursie "Wypieki babuni".
Urszula Szkwarek - I m w Strzeleckiej Lidze Szkolnej
OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
Daniel Raźny, Daniel Stolarek i Jakub Turecki - III miejsce w półfinale wojewódzkim w BADMINTONIE
Daniel Raźny i Jakub Turecki zajęli V miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
Benita Araszewska, Aleksandra Czapłon, Aleksandra Deptuch, Aleksandra Guzik, Karolina Kluba, Alicja Pośrednik, Liza Stefanowicz, Elżbieta Wróbel – II miejsce w MISTRZOSTW ACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Marek Babiarz, Łukasz Borkowski, Mateusz Dudzis, Michał Mech, Łukasz Najder, Paweł Krynicki, Krzysztof Kuśmierek, Michał Lis, Daniel Raźny, Adam Palkij, Andrzej Pawłowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski – III miejsce w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
Magdalena Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Liza Stefanowicz, Karolina Kluba, Aleksandra Deptuch, Kamila Towarnicka, Karolina Fedyszyn, Sandra Mabessa – II miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Rafał Biskowski, Łukasz Ceranowicz, Patryk Nowaczewski, Michał Mech, Marek Babiarz, Łukasz Najder, Jakub Turecki, Michał Wesołowski – I miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Malwina Kuś i Karolina Reniszewska– I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii dziewcząt,
Daniel Raźny i Jakub Turecki - I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii chłopców


Maciej Łysiak, Patryk Kaszuba, Daniel Piórkowski – I miejsce w konkursie "Obszary Natura 2000 bogactwem regionu" w kategorii film
Robert Wojtowicz – Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko – tytuł TAON
Konrad Korżel – IX miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
Damian Sylwestrzak – X miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
Piotr Palacz - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA
Robert Wojtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
Paweł Wieczorek – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
Michał Lis – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
Damian Sylwestrzak - tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
Julia Łopata – I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Maciej Zieliński - II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Elżbieta Wróbel - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Arleta Dyc - wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Małgorzata Wróblak - IV miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Aleksandra Deptuch – finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Filip d’Huêt – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Łukasz Borkowski – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Karolina Kluba - finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"


Andrzej Mokrzycki – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii proza
Radosław Sławuta – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Międzyszkolnym na Prezentację Multimedialną "Rok 2008 – rokiem Zbigniewa Herberta"
Arleta Niedziałkowska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii poezja
Agata Musiał – I miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
Daria Dziubecka – II miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
Stefania Karbowiak – I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo
Robert Dmitrzak – III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
drużyna : Maciej Różański, Paweł Oprzalski, Łukasz Łazdowski – III miejsce w województwie w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej
Anita Dudkowska, Maciej Łysiak, Daniel Piórkowski, Aleksandra Wac – półfinał ogólnopolski programu "MAM HAKA NA RAKA".
uczniowie klasy I d i II d – wyróżnienie w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska "Jak pomóc Ziemi?"
Małgorzata Wróblak – VI miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Arleta Dyc – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Karolina Kluba – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
Konrad Korżel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Pia Karbowiak – I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
Stefania Karbowiak – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
Kamil Grabowski – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
Adam Andruszkiewicz, Dawid Adamczyk, Maciej Mikołajczak, Piotr Borkowski, Aleksandra Gronek – II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Szachach, VIII miejsce w półfinałach wojewódzkich


Arleta Niedziałkowska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Zaświaty Pana Cogito"
Aleksandra Bukalska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zaświaty Pana Cogito"
Maciej Jelecki, Anita Łysiak, Maciej Łysiak, Ewa Jurkowska - V miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu "MAM HAKA NA RAKA"
Stefania Karbowiak -III miejsce Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych w judo, kategoria wagowa 57kg
Stefania Karbowiak -II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Judo
Pia Karbowiak - II miejsce Mistrzostwa Polski w judo młodziczek i młodzików kategoria wagowa 44 kg
Tomasz Kasprzak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Maria Murańka - III miejsce w IV Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Natalia Janczyka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Płomykówka - strażnik strychów"
Natalia Wasilewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
Anna Jenkner - finalistka etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Daria Dziubecka - wyróżnienie w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
Ewelina Krawiec - I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
Marta Kozdraś - II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
Arleta Niedziałkowska - III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"


Klaudia Obasi - laureatka V Misyjnej Olimpiady znajomości Afryki
Przemek Andrzejewski- 6 miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
Michał Jaworski - zdobył tytuł "taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO 2007"
Michał Jaworski - 12 miejsce w XXXI Wojewódzkich Zawodach Fizycznych
Paweł Piórkowski - I miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Kinga Jamer - II miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Monika Murańka - IV miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Dawid Wieczorek - 8 miejsce w XIII wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Kamil Kochinke - laureat konkursu Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"- nagroda - wycieczka do Brukseli
Alicja Sikora - wyróżnienie w konkursie Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"
Marcin Lajzer - 8 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
Rafał Falkowski - 6 miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"
Natalia Dąbrowska - wyróżnienie i nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO - PLANETA"
Przemek Andrzejewski - udział w wojewódzkim etapie XX Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych
Barbara Starobrat - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
Marta Szkutnicka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
Aleksandra Korytkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
Izabela Bednarczyk - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
Marta Augustyniak - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
Marta Jaworska - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
Natalia Dąbrowska - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE, NASZE MIASTO"


Bartosz Adamski - 1 miejsce w Ogólopolskim Konkursie Archeologicznym
Przemysław Andrzejewski - 6 miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" i 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
Łukasz Gemborowski i Michał Jaworski - 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
Jacek Krawczyk i Michał Kulikowski - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii strona WWW
Michał Jaworski - finalista XX Międzynarodowych Mistrzost w Grach Matematycznych i Logicznych
Justyna Dąbrowska - 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski LZS i szkół w LA
Monika Murańka - 2 miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
Natalia Dąbrowska i Michał Jaworski - finaliści wojewódzkiego etapu XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
Rafał Toporkiewicz - finalistka wojewódzkiego etapu XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2006"
Paweł Raźny zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym - "Ekoplaneta"
Zespół w składzie: Łukasz Gemborowski, Michał Jaworski i Piotr Paczkowski zdobyli 3 miejsce w Konkursie Informatycznym z okazji Gorzowskich Dni Informatyki
Na VIII Ogólnopolskim Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół w Słupsku, czerwiec 2006, szkoła zdobyła wiele nagród:
- w konkursie poetyckim: Nastazja Nowak - 1 miejsce, Daria Kaszuba - wyróżnienie
- w konkursie literackim: Justyna Rękawiecka -2 miejsce, Agata Baran - wyróżnienie
- w konkursie plastycznym: Natalia Drypczyńska - 1 miejsce, Kamila Śmietana - 2 miejsce, Marta Jaworska i Milena Zemsta - wyróżnienie


Kryspin Andrzejewski - finalista etapu ogólopolskiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, zdobył 5 miejscew Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla szkół średnich
Adamski - 3 miejsce w ogólnopolskim Konkursie Egiptologicznym
Łukasz Gęborowski i Przemek Andrzejewski- 4 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
Michał Jaworski i Piotr Paczkowski - 6 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii prezentacja
Koła Teatralne- zajęło 1 miejsce etap powiatowy Ogólnopolskiego Przeglądu sztuk Teatralnych "Porozmawiajmy o AIDS"
Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2005"
Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
Karolina Mochnacz zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym "Las Jesienią"


Bernard Jasiewicz, Adam Owsiański, Piotr Borkowski, Agata Kiedrowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu Internetowa Szkoła Olimpijska, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
B. Adamski- finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska Piastowska" i finalista IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Średniowieczu "Rozjaśnić mroki średniowiecza".
M. Zemsta, N. Reniszewska, A. Walentynowicz, H. Rutka, K. Sorys, A. Sanecka, T. Fedyszyn -finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Szkolnego"Europa w Szkole"-"Rozumienie Europy przez kulturę i sport".
E. Babiak - finalista konkursu "Supermatematyk"
K. Kwiek - I miejsce w Mistrzostwach Lubuskiego Ligi Obrony Kraju, 5,9,12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów (strzelanie z karabinka pneumatycznego, sportowego)
O. Kiedrowicz - 7,11,12,13 miejsce Mistrzostwach Polski Juniorów (siedmiobój, sztafeta).


D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz - II miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2003, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
A. Mermer - I miejsce w finale wojewódzkim XIV Olimpiady Ochrony Środowiska.
I. Samsonowicz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
A. Cudowski - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
K. Andrzejewski - III miejsce w III Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół średnich, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie LOP "Mój Las"
M. Kuczyński (I m. indywidualnie), A. Laskowska, M. Borowiak - drużynowo zajęli I miejsce w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym


D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2002, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
T. Lisowski - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
M. Maliczak - zakwalifikowała się do półfinału XVI Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych.
K. Kosiński, P. Nester, M. Maliczak -VI miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.
D. Żatuchin - uczestnik zawodów II stopnia Olimpiady Informatycznej we Wrocławiu.


M. Krawczyk - XII miejsce, tytuł finalisty XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap ogólnopolski)
J. Kietlińska - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
M. Krawczyk - I miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
A. Sosnowska - II miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 3000 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe
A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 1000m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
M. Ignatowicz - I miejsce (bieg 400m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
M. Ignatowicz - III miejsce (bieg 2100 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe (2100 m)
K. Dyc - I miejsce (skok w zwyż) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"


A. Golba - IV miejsce - Olimpiada języka niemieckiego
W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
E. Wilk - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
Konkurs Ekologiczny Województwa Lubuskiego "Zielona Szkoła" - I miejsce (opiekun J. Baś)


A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. młodsi)- Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. starsi) - Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
K. Kukiel - brązowy medal w biegu na 100 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
M. Ignatowicz - złoty medal w biegu na 400 m przez płotki - Lubuska Olimpiada Młodzieży
M. Ignatowicz - brązowy medal w biegu na 200 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
G. Orlonek - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej
D. Krowiński - VIII miejsce w wojewódzkim finale Olimpiady wiedzy ekologicznej


K. Bulanowski - IV miejsce - XXII Wojewódzkie Zawody z Fizyki
Złoty medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: J. Bulanowski (dysk), A. Kiedrowicz (bieg 1500 m),
Srebrny medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: A. Kubiak (bieg 100 m), Ł. Kowal (bieg 3000 m), P. Szczerbin (oszczep), J. Bulanowski (kula)
U. Meczulis - brązowy medal (dysk) w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży


Drukuj