brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

W ramach obchodów ROKU ZBIGNIEWA HERBERTA szkoła obgłasza konkursy dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu słubickiego.


Kliknij obrazek aby powiekszyć


Kliknij obrazek aby powiekszyć


Kliknij obrazek aby powiekszyć
Świadectwa dojrzałości uzyskane w wyniku egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2008 r. można odebrać w szkole (sekretariat) dnia 15 września 2008 (poniedziałek) od godz 08:00.

Poniżej przedstawione terminy egzaminów poprawkowych.

Dnia 10.06.2008 18 osobowa grupa uczniów naszej szkoły pod kierunkiem Jolanty Bałdys i Elżbiety Góreckiej reprezentowała szkołę przedstawiając wyjątkowy i niepowtarzalny program. Damian Arent i Arnold Sidorczuk-Brzozowski (IB) reklamowali nasze liceum w stylu RAP. Paweł Palacz (IA) wicemistrz Polski w trialu rowerowym, dał popis akrobacji na rowerze. Grupa taneczna dziewcząt(IA) z młodzieńczym wdziękiem, spontanicznie zaprezentowała swój układ.

GALERIA
Dnia 9 czerwca 2008 roku klasy Id i IId uczestniczyły w zajęciach terenowych: "Wzdłuż Doliny Pliszki".

Zajęcia prowadził dr. Andrzej Pukacz pracownik naukowy Collegium Polonicum. Uczniowie zobaczyli pstrągarnię, świetlistą dąbrowę, torfowisko niskie, łęg olszowy, jezioro Koziczyn oraz sandr rzeki.

Dolina Pliszki oraz jej okolice zaliczane są do najcenniejszych przyrodniczo obszarów Ziemi Lubuskiej. Można się o tym przekonać odwiedzając galerię zdjęć z zajęć.
Opiekunka młodzieży J.Baś zapowiada, że następne zajęcia terenowe odbędą się w okolicach Łagowa.
Lista uczniów przyjętych do kl. 10 Gimnazjum we Frankfurcie nad Odrą rok szkolny 2008/2009

Uwaga: Zebranie rodziców przyjętych uczniów odbędzie się 19.06.2008 r. (czwartek), godz. 18:00 w Gimnazjum Otto-Brenner (budynek obok Karl-Liebknecht) we Frankfurcie n/O.

Lista jest w postaci pliku (pdf), do otwarcia którego potrzebny jest darmowy program Adobe Reader firmy Adobe. Do pobrania ze strony www.adobe.com

pobierz/wyświetl
W piątek, 6 czerwca, absolwenci liceum z przed prawie 40 lat, znów usłyszeli dźwięk szkolnego dzwonka. Młodzież szkolna prezentacją archiwalnych zdjęć, przywołała wspomnienia przybyłym gościom, skusiła do refleksji. "Rocznik 1967/68" – pełen wzruszeń, radości ze spotkania po latach, dał lekcję co jest ważne w życiu – przyjaźń.

Zdjęcia ze ZJAZDU ABSOLWENTÓW w galerii
W dniu 5 czerwca 2008r. w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach młodzież obchodziła Światowy Dzień Ochrony Środowiska Naturalnego.
23 i 24 maja odbył się dwudniowy Polsko-Niemiecki Projekt Historyczny z okazji 65-tej rocznicy Powstania w Getcie Warszawskim w 1943 roku.
W roku szkolnym 2007/2008 Dyplom Primus Inter Pares otrzymali:

  • Alicja Błażejewska
  • Paweł Raźny
  • Natalia Dąbrowska
Joomla Templates - by Joomlage.com