Dzień Otwarty w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą

W sobotę 18 stycznia od godz. 9:00 do 12:00 zainteresowani uczniowie i ich rodzice mogą zasięgnąć informacji na temat przebiegu nauki, odbyć indywidualne konsultacje i zapoznać się z zasadami rekrutacji oraz warunkami przebiegu nauki w tej szkole, także po polsku.

Tego samego dnia, w sobotę 18 stycznia o godz. 12:00 w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie odbędzie się spotkanie informacyjne z dyrektorami szkół oraz przedstawicielami polskich urzędów edukacji.

Zapraszamy!