!!! UWAGA !!! - WAŻNA INFORMACJA !!!

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się korona wirusa zawiesza się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w szkole od 12 marca do 26 czerwca 2020r.

Uczniu

• pamiętaj o swoim bezpieczeństwie, unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
  • przestrzegaj zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki;
  • bieżące informacje w sprawie samodzielnej nauki przy wsparciu nauczycieli będą przekazywane w komunikatach w dzienniku elektronicznym.

Rodzicu

• rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przekazywane w komunikatach w dzienniku elektronicznym.
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole.

Ostatnio zmieniany środa, 24 czerwiec 2020 10:50
Więcej w tej kategorii: « Ważne informacje KONSULTACJE »