KONSULTACJE

Konsultacje dla maturzystów od 25 maja do 5 czerwca 2020 r.

Podaję harmonogram konsultacji dla zgłoszonych abiturientów.

* Katarzyna Piątek, geografia dnia 2 czerwca (wtorek) 2 godz. sala nr 6, w godz. 9:40-10:35, 10:40-11:25,
* Kamilla Kędzierska-Kolendo, język angielski, piątki, 1 godz., sala nr 3, godz. 9:00-9:45,
* Anna Pilimon, matematyka, środy, 1 godz., sala nr 18, godz. 10:55-11:40,
* Marietta Szleszyńska, język polski, piątki, 1 godz., sala nr 2, godz. 12:00-12:45.

Uczniów, którzy zgłosili się do udziału w konsultacjach, prosi się o wcześniejsze poinformowanie odpowiednich nauczycieli, poprzez LIBRUS (e-dziennik), jakie chcą omówić zagadnienia podczas konsultacji.
Możliwe jest zorganizowanie dalszych konsultacji, prosi się o zgłoszenie potrzeby wysyłając informację na meila szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez LIBRUS (e-dziennik).

Zasady konsultacji

1. Konsultacje dla uczniów Zespołu Szkół Licealnych są dobrowolne.
2. W zajęciach mogą uczestniczyć uczniowie zdrowi, bez objawów chorobowych. W przypadku podejrzenia, że uczeń nie jest zdrowy, nauczyciel informuje dyrektora, który podejmuje ostateczną decyzję w sprawie przyjęcia ucznia na zajęcia w danym dniu.
3. Podczas zajęć obowiązują 2 m dystansu społecznego pomiędzy osobami i 1,5 metra odstępu pomiędzy stolikami w sali podczas konsultacji. Minimalna przestrzeń do prowadzenia zajęć w sali nie może być mniejsza niż 4 m kw. na jedną osobę.
4. W grupie może przebywać do 12 uczniów.
5. Przy wejściu do szkoły znajduje się płyn do dezynfekcji rąk, z którego obowiązana jest korzystać każda osoba wchodząca do szkoły. W drodze do i ze szkoły ucznia obowiązują środki ochrony osobistej np. maseczka.
6. Konsultacje prowadzone są wg harmonogramu stworzonego przez dyrektora szkoły. Zabrania się organizowania zajęć z udziałem osób niebędących nauczycielami szkoły.
7. W czasie konsultacji uczeń korzysta z własnych podręczników i przyborów, nie może ich pożyczać. Maseczka może zostać zdjęta, gdy uczeń siedzi w ławce, przy jej opuszczaniu zakłada maseczkę.
8. Podczas zajęć uczeń przestrzega wszelkich zasad obostrzeń sanitarnych i stosuje się do zaleceń nauczyciela. Od razu po zakończonych konsultacjach uczeń opuszcza budynek szkoły, przy wyjściu dokonuje raz jeszcze dezynfekcji rąk.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 25 maj 2020 11:49