Dożynki Powiatowe 2007

W dniu 14 września 2007 r. odbyło się Gminno Powiatowe Święto Plonów i "Ocaleni – 10 lat po wielkiej wodzie". Nasza szkoła również miała swój udział w obchodach tego święta. Inicjatywą jednej z klas (II c) było wystawienie stoiska promującego szkołę w naszym regionie. Stoisko było głównie oblegane przez małe dzieci które mogły stać się w tym dniu np. zwierzętami, a to za sprawą uczennic które z wielką wprawą malowały dzieciom twarze. Również starsi mogli znaleźć coś dla siebie, np. zrobić pamiątkowe zdjęcie z "mimami" lub uzyskać informacje o ofercie naszego liceum.

Na fotorelację zapraszamy do galerii.