Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego - tradycyjnie uczniowie klas pierwszych otrzymali legitymacje szkolne oraz złożyli ślubowanie ucznia Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Słubicach.
Tak, wakacje już się skończyły... ale to wcale nie znaczy, że teraz czeka na Was już tylko wytężona nauka - bo u nas w szkole dużo i ciekawie się dzieje!
Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy powodzenia, sukcesów i jak najwięcej radości w nowym roku szkolnym!