brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

 

  • Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

 

 

Wernisaż w Galerii OKNO

11 stycznia 2019 w Galerii OKNO (SMOK) odbył się wernisaż wystawy fotografii, luksografii i collage’y fotograficznych, ilustrujących tegoroczny kalendarz. Wśród członków grupy fotograficznej AKFA jest uczennica klasy IIa – Klaudia Kwiecińska, której prace znalazły się również na wystawie i w kalendarzu.
Gratulujemy Klaudii talentu fotograficznego.
Dziękujemy za zaproszenie na wystawę - z przyjemnością wzięliśmy w niej udział.

Joomla Templates - by Joomlage.com