Studniówka 2019

Już po Studniówce, teraz TYLKO ;) trzeba „wziąć się w karby” i zdać maturę.
Możliwie jak najlepiej!

W poniedziałek, maturzyści i ich rodzice przygotowujący Studniówkę, zaprosili całą społeczność szkoły na przepyszny i sycący poczęstunek – nikt nie mógł powiedzieć, że głodny wyszedł ze szkoły. Przepyszny, „prawdziwy” chleb, a do tego różnego rodzaju mięsiwa i smalec, albo coś na słodko – domowe ciasta.

Dziękujemy!!!

Cytujemy za Starostwem Powiatowym w Słubicach:
„To był dopiero polonez!
- Byłam na wielu balach studniówkowych, ale taniec w waszym wykonaniu zrobił na mnie szczególne wrażenie - nie kryła podziwu Maria Jaworska, dyrektor Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, którego uczniowie ostatnich klas mają dziś swoją studniówkę.
- Bawcie się tak, aby ten bal zapamiętać na zawsze - dodała pani dyrektor, przekazując głos staroście Leszkowi Bajonowi, który wraz ze swoim zastępcą Robertem Włodkiem był gościem naszych tegorocznych maturzystów.
- Nie mogło mnie tu nie być, tym bardziej, że sam jestem absolwentem tej szkoły! A pani dyrektor była moją wychowawczynią... - wspominał Leszek Bajon.
- Za chwilę przyjdzie taki czas, że nic nie będziecie musieli, a wszystko będziecie mogli. Dlatego bardzo bym chciał, abyście po studiach zostali w naszym powiecie i, wspierani swoją inteligencją, działali na rzecz naszych mieszkańców - mówił starosta, życząc zabawy do samego rana.
- Na swojej studniówce bawiłem się do 7 rano. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie - śmiał się, wznosząc toast za pomyślność naszych absolwentów.
Do życzeń dołączamy się i my! Dziękując za zaproszenie, odwdzięczamy się obszerną galerią zdjęć. Można się oznaczać!”

Link do materiału Starostwa Powiatowego w Słubicach i załączonego albumu zdjęć ze studniówki

Materiał HTS Słubice z przygotowań do Studniówki

Materiał HTS Słubice ze Studniówki