Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym "Pan Cogito... dicet", poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich.
Każdy uczestnik zgłasza 3-5 zdjęć będących ilustracją problematyki wybranego utworu Zbigniewa Herberta.
Wykonane prace powinny być inspirowane jednym, wybranym spośród podanych utworów Z. Herberta: Pan Cogito czyta gazetę, Pan Cogito a perła, Matka, Dwie krople, 17 IX.

Termin nadsyłania prac: 18 marca 2019.
Wręczenie nagród odbędzie się 28 marca 2019 roku podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły.

>>> Szczegóły, karta zgłoszenia <<<

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 luty 2019 12:52