Konkurs Fotograficzny

Zapraszamy do udziału w Konkursie Fotograficznym "Pan Cogito... dicet", poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich.
Każdy uczestnik zgłasza 3-5 zdjęć będących ilustracją problematyki wybranego utworu Zbigniewa Herberta.
Wykonane prace powinny być inspirowane jednym, wybranym spośród podanych utworów Z. Herberta: Pan Cogito czyta gazetę, Pan Cogito a perła, Matka, Dwie krople, 17 IX.

Termin nadsyłania prac: 18 marca 2019.
Wręczenie nagród odbędzie się 28 marca 2019 roku podczas obchodów Dnia Patrona Szkoły.

>>> Szczegóły, karta zgłoszenia <<<

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 luty 2019 12:52