Wyniki Powiatowych Konkursów

WYNIKI XVIII POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA KLAS GIMNAZJLNYCH

1 marca odbyła się ostatnia edycja Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas gimnazjalnych.
Przedstawiamy wyniki konkursu:

• I miejsce- Cyprian Jurkowski – Gimnazjum Nr 1 w Słubicach
  • II miejsce- Franciszek Moszczuk- Gimnazjum Nr 1 w Słubicach
  • III miejsce- Bartłomiej Zimniak- Gimnazjum Nr 2 w Słubicach

W klasyfikacji drużynowej I miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 1 w Słubicach.

Gratulujemy!!!

WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
MATEMATYCZNY TRIATHLON

Konkurs odbył się 1 marca 2019. Do konkursu zgłosiło się 24 uczniów z ośmiu szkół podstawowych powiatu słubickiego.
Oto, jak przedstawiają się wyniki konkursu.

• Tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ LOGICZNYCH I ŁAMIGŁÓWEK otrzymuje Mikołaj Czyżewski ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Słubicach
  • Tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ LICZBOWYCH otrzymuje Mikołaj Abbas ze Szkoły Podstawowej Nr2 w Słubicach
  • Tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA ZADAŃ GEOMETRYCZNYCH otrzymuje Michalina Bielecka ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Słubicach

W klasyfikacji drużynowej zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 2 w Słubicach.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie

Zwycięzcom gratulujemy!!!

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.

Ostatnio zmieniany środa, 13 marzec 2019 17:10