!!! UWAGA - ZMIANA TERMINÓW !!!

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

Jest to Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki.

• Do 15 maja 2020 r. Przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce. (Dokumenty można przesłać tradycyjną pocztą lub dostarczyć do szkoły w godzinach 9:00-12:00)

• O terminie i sposobie dalszego naboru poinformujemy każdego kto złoży podanie oraz świadectwo ukończenia VII klasy szkoły podstawowej elektronicznie, telefonicznie.

!!! UWAGA !!!

Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach informuje, że jeśli nie dojdzie do porozumienia oświatowych związków zawodowych ze stroną rządową, pracownicy szkoły rozpoczną akcję strajkową polegającą na powstrzymaniu się od świadczenia pracy w poniedziałek 8. kwietnia 2019r. o godz. 8:00 do odwołania.

Maria Jaworska

Ostatnio zmieniany niedziela, 07 kwiecień 2019 19:32
Więcej w tej kategorii: « Komunikat !!! Komunikat !!! »