!!! UWAGA - ZMIANA TERMINÓW !!!

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

Jest to Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki.

• Do 15 maja 2020 r. Przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce. (Dokumenty można przesłać tradycyjną pocztą lub dostarczyć do szkoły w godzinach 9:00-12:00)

• O terminie i sposobie dalszego naboru poinformujemy każdego kto złoży podanie oraz świadectwo ukończenia VII klasy szkoły podstawowej elektronicznie, telefonicznie.

UWAGA MATURZYŚCI

1. W poniedziałek i wtorek do godz. 12:00 należy w skekretariacie złożyć "obiegówki" i zwrócić książki wypożyczone z biblioteki szkolnej.
2. Po złożeniu obiegówki można odbierać w sekretariacie dokumenty.
3. ODBIÓR ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY- we wtorek 30 kwietnia od godz. 12:00 w sekretariacie.
4. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie sie w czwartek 9 maja o godz. 15:00 w auli na parterze. ZAPRASZAMY!

Ostatnio zmieniany czwartek, 25 kwiecień 2019 18:20