Herbertowski konkurs recytatorski

Herbertowski konkurs recytatorski już na stałe wpisał się w kalendarz szkolnych wydarzeń. Tak było i w tym roku. 22 marca uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i licealnych po raz kolejny zmierzyli się z trudną, ale piękną poezją Zbigniewa Herberta. Dojrzałe i świadome interpretacje tekstów poety zachwyciły jury. Pochwałom nie było końca. W trakcie obrad komisji oczywiście nie zabrakło słynnych już herbertników i innych słodkości!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 czerwiec 2019 11:04