brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

!!! UWAGA - ZMIANA TERMINÓW !!!

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

Jest to Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki.
 

  • Do 15 maja 2020 r. Przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce. (Dokumenty można przesłać tradycyjną pocztą lub dostarczyć do szkoły w godzinach 9:00-12:00)

 

  • O terminie i sposobie dalszego naboru poinformujemy każdego kto złoży podanie oraz świadectwo ukończenia VII klasy szkoły podstawowej elektronicznie, telefonicznie.

 

 

Symulacja Posiedzenia Parlamentu Europejskiego w Berlinie

4 kwietnia 2019r. osiem uczennic, pod opieką nauczycielki Jolanty Bałdys, wybrało się do Berlina, aby wziąć udział w Symulacji Posiedzenia Parlamentu Europejskiego.
Podczas pobytu, uczennice uczestniczyły w spotkaniu zapoznawczym z niezależną organizacją młodzieżową Junge Europäische Bewegung e.V., wysłuchały prezentacji o Unii Europejskiej, a po części teoretycznej udały się w okolice Bramy Brandenburskiej, gdzie w budynku Komisji Europejskiej w Berlinie (Europäisches Haus Berlin) zwiedziły wystawę Erlebnis Europa (Doświadczyć Europy). Na zakończenie, wspólnie z pozostałymi uczestnikami spotkania, uczennice udały się w okolice Bramy Brandenburskiej, a następnie Pomnika Holokaustu i placu Poczdamskiego z pozostałościami Muru Berlińskiego.
Kontynuacja projektu nastąpi 9 maja 2019 r. w Dzień Europy.

Opiekun: Jolanta Bałdys – nauczyciel historii i WOS

Joomla Templates - by Joomlage.com