brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

!!! UWAGA - ZMIANA TERMINÓW !!!

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

Jest to Szkolny Projekt Polsko-Niemiecki.
 

  • Do 15 maja 2020 r. Przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce. (Dokumenty można przesłać tradycyjną pocztą lub dostarczyć do szkoły w godzinach 9:00-12:00)

 

  • O terminie i sposobie dalszego naboru poinformujemy każdego kto złoży podanie oraz świadectwo ukończenia VII klasy szkoły podstawowej elektronicznie, telefonicznie.

 

 

Zakończenie roku szkolnego :)

Uroczyste zakończenie roku szkolnego - świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za udział i dobre lub bardzo dobre wyniki w konkursach i olimpiadach historycznych, chemicznych, geograficznych, za godne reprezentowanie i bardzo dobre wyniki sportowe, za wolontariat i aktywny udział w pracy i występach szkolnego koła teatralnego, za 100% frekwencję - podsumowanie roku szkolnego 2018/2019, który właśnie dobiegł końca. Życzymy Wam udanych, aktywnych, ale bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Joomla Templates - by Joomlage.com