Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Okulary dla Afryki

Przypominamy!

Trwa zbiórka używanych okularów, którą zainicjowała fundacja Okuliści dla Afryki.
Zbieramy okulary korekcyjne tzw. zwykłe plusy i minusy (nie cylindryczne) oraz okulary przeciwsłoneczne. Kompletne, nie porysowane (zwłaszcza w centrum), umyte wodą z płynem do naczyń i zapakowane w zwykły woreczek foliowy, tzw. śniadaniowy. Możliwie z opisem: OP... (oko prawe), OL... (oko lewe).

Okulary można zostawiać na dole przy szatni lub w bibliotece szkolnej.
Zbiórkę zakończymy w poniedziałek 16 września.

Więcej o akcji na: www.okuliscidlaafryki.pl
Ostatnio zmieniany czwartek, 12 wrzesień 2019 19:28