Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

500 tysięcy na naszą halę :)

Udało się! Mamy kolejne setki tysięcy na budowę sali gimnastycznej przy słubickim Ogólniaku!

Dosłownie kilka minut temu dotarła do nas wspaniała wiadomość z Zielonej Góry!
Podczas dzisiejszej sesji sejmiku wojewódzcy radni przyznali naszemu powiatowi 500 tysięcy złotych na dofinansowanie budowy sali gimnastycznej przy słubickim liceum!
Przypomnijmy, że to już kolejny „prezent” od województwa, które pod koniec ubiegłego roku przyznało milion złotych. Dzięki temu w styczniu budowa sali ruszyła na całego. Efekty?
Spójrzcie na zdjęcie: budynek został już pokryty dachem. Trzymamy kciuki za następne etapy!
‼ Trzeba tu podkreślić szczególną wagę działań wojewódzkiej radnej Marii Jaworskiej oraz członka zarządu województwa Marcina Jabłońskiego, którzy zarówno w poprzedniej, jak i obecnej kadencji, skutecznie zabiegali o tę inwestycję. Dziękujemy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 wrzesień 2019 20:21