brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Koncert Kamila Karmelity

W piątek 13 września uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w koncercie Kamila Karmelity i wysłuchania utworów granych na mało znanym instrumencie - marimbie. Koncert poprowadził pierwszy nauczyciel Kamila Karmelity i obecnie nauczyciel muzyki w naszej szkole - Piotr Janoś. Właściwie były to dwa koncerty, aby umożliwić większej grupie młodzieży kontakt z utalentowanym, młodym, ale już wielokrotnie nagradzanym, również na świecie, muzykiem ze Słubic oraz granymi przez niego utworami.
Koncert u nas był koncertem przedpremierowym, bo w niedzielę 15 września Kamil Karmelita grał koncert w kościele NMP w Słubicach.

Joomla Templates - by Joomlage.com