brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

 

  • Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

 

 

Wiemy, że możemy na Was liczyć! :)

Wiemy, że możemy na Was liczyć! :) Dlatego zgłosiliśmy nasz udział w akcji "Opatrunek na Ratunek" - do końca października zbieramy materiały opatrunkowe dla szpitali misyjnych.
Co dokładnie zbieramy:
Przyda się każdy bandaż (czy to dziany, czy elastyczny) gazy (jałowe i niejałowe), kompresy (jałowe i niejałowe), plastry opatrunkowe, rękawiczki gumowe, wata i środki do dezynfekcji ran (ale tylko w proszku). Rzeczy te można nabyć w każdej aptece.
To już ósma akcja zbierania opatrunków fundacji Redemptoris Missio.
Więcej o akcji:
https://medycynamisjach.org/opatrunek-na-ratunek...
Więcej o fundacji:
https://medycynamisjach.org/o-fundacji
Materiały opatrunkowe prosimy dostarczać do opiekuna zbiórki - Magdaleny Zielińskiej - pedagoga szkolnego.

Więcej w tej kategorii: « Ważne! Młodzi głosują »
Joomla Templates - by Joomlage.com