brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Sukcesy sportowe

Licealiada powiatowa

5.02.2009r. odbył się na Miejskiej Sali Sportowej w Słubicach turniej szkół ponadgimnazjalnych w piłkę siatkową. O mistrzostwo powiatu rywalizowało 5 szkół. Po rozgrywkach "każdy z każdym" nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do dalszych rozgrywek.

Drużyna wystąpiła w składzie:

• Anita Dudkowska,
• Patrycja Karalus,
• Karolina Kluba,
• Anna Jarmołowicz.
• Anna Jaworska,
• Nadia Pniewska.

 

Lubuska Olimpia Młodzieży

25.03.2009r. Trzy drużyny rywalizowały w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży z powiatu sulęcińskiego, międzyrzeckiego i słubickiego w Sulęcinie o awans do półfinału wojewódzkiego, który ma odbyć się również w Sulęcinie w miesiącu kwietniu.
Nasza drużyna po rozgrywkach zajęła ostatecznie 2 miejsce wygrywając z Zespołem Szkól Rolniczych w Bobowicku i awansowała do dalszych rozgrywek.

 

Sztafeta w Górzycy

31.03.2009r. na terenie Kompleksu Sportowo - Rehabilitacyjnego w Górzycy odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe dla wszystkich szkół Powiatu Słubickiego.

W 10-cio osobowym składzie dziewcząt wystąpiły:

• Karbowiak Stefania,
• Karbowiak Pia,
• Dudkowska Anita,
• Marczenia Kamila,
• Łapaj Kamila,
• Umecka Magda,
• Kluba Karolina,
• Janczycka Natalia,
• Cembrowicz Marika,
• Żabka Natalia.

Sztafeta zajęła 2 miejsce.

Sztafeta chłopców zajęła 5 miejsce.

 

Półfinał wojewódzki 15.04.2009 - siatkówka

15.04.2009r. z udziałem reprezentacji naszej szkoły w siatkówce dziewcząt odbył się w Sulęcinie półfinał wojewódzki.
Zmierzyły się ze sobą najlepsze drużyny z Gorzowa Wlkp., Drezdenka, Sulęcina i Słubic. Po zaciętym boju  nasza drużyna zajęła 4 miejsce( w klasyfikacji końcowej 7 miejsce w województwie lubuskim) bez braku możliwości awansu do dalszego szczebla rozgrywek. Awans zdobyła drużyna z Gorzowa „Chemik” zajmując 1 miejsce i reprezentacja z liceum w Drezdenku zajmując 2 miejsce.

Czytany 5778 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy 2010 Sukcesy »
Joomla Templates - by Joomlage.com