brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Sukcesy

 

W roku szkolnym 2007/2008 we współzawodnictwie sportowym szkół powiatu słubickiego w kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta naszej szkoły zajęły III miejsce.

 

Powiatowe Biegi Przełajowe (jesienne)- Słubice 25.09.2007r. 2500m M juniorzy

 • I m Kamil Grabowski kl.IID
 • I m Jakub Chojka kl.IIB
 • IV m Dominik Kowalewski kl.IIB
 • 1500m K juniorka -VI m Kamila Marczenia kl.IID

 

Powiatowa Licealiada w szachach -Słubice 5.12.2007r. IIm Drużyna w składzie Paulina Koroluk kl.ID, Konrad Smoleński kl.IIIB, Maciej Śmiechowski kl.IIIA.

 

Licaliada Powiatowa w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców -Słubice 3.01.2008r.

 • IIm dziewczęta - Magdalena Burkat kl.IIc i Katarzyna Łakomska kl.IID
 • IIIm chłopcy - Piotr Nowak kl.IIB, Mateusz Pazda kl.IIB, Łukasz Słodownik kl.IIB.
Organizatorem tej imprezy była nasza szkoła. Zawody odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej.

 

Licealiada w koszykówce dziewcząt -Rzepin 23.01.2008r.

 • Im w zawodach powiatowych
 • IIm w zawodach rejonowych
 • IVm w półfinałach wojewódzkich

 

Sukces ten odniosły dziewczęta w składzie:

 • Natalia Cieszyńska kl.IB-kapitan
 • Pia Karbowiak kl. IB
 • Stefania Karbowiak IB
 • Ewa Drozda kl.IA
 • Ula Rutka kl.IC
 • Anna Plaszewska kl.IA
 • Ewa Jurkowska kl.IA
 • Aleksandra Lange kl.IC
 • Anita Dutkowska kl.ID
 • Irmina Jankowska kl.ID
 • VIm Kamila Marczenia kl IID
 • VIIm Kamila Łapaj kl.IIC
 • IIm Kamil Grabowski kl.IID
 • VIm Dominik Kowalewski kl IID
 • VIIm Tomasz Krogulewski kl IIIC
 • Paweł Palacz VIIm kl.IA
 • złoty medal w pchnięciu kulą juniorek- mł.Anita Dudkowska kl.ID
 • srebrny medal w skoku w dal juniorek-Kamila Łapaj kl.IIC
 • brązowy medal w pchnięciu kulą juniorek-Ewa Palus kl.II

 

Licealiada Powiatowa w koszykówce chłopców -Rzepin 24.01.2008r. Drużyna naszej szkoły zajęła VIm.Drużyna wystąpiła w składzie: Kamil Grabowski kl.IID, Artur Żałoba kl.IIB, Daniel Piórkowski kl.ID, Paweł Starobrat kl.IA, Mateusz Pazda kl. IIB, Tomasz Krogulewski kl. IIIC, Miłosz Rutkowski kl.IIIB

 

  Wiosenne Biegi Przełajowe-eliminacje do zawodów strefowych OOM -Słubice 26.02.2008r. 1600m-K juniorki

  2400m-M juniorzy 2400m-M juniorzy mł.

   

  Strzelecka Liga Szkolna W roku szkolnym 2006/2007 uczniowie naszej szkoły w składzie: Angelika Gawrońska kl.IIA, Alicja Błażejewska kl.IIC, Paweł Piórkowski IIA, Andrzej Klepacki kl.IIID ,Bartosz Parowiński IIID brali udział w Strzeleckiej Lidze Szkolnej i zajęli IIIm. W lidze brały udział szkoły średnie i gimnazja z naszego powiatu . W tym roku szkolnym nasza drużyna ponownie zdobyła IIIm. W roku szkolnym 2007/2008 szkołę reprezentowali : Angelika Gawrońska kl. IIIA, Elżbieta Gawrońska kl.IB, Alicja Błażejewska kl.IIIC, Rafał Kozłowski kl.IIC, Marcin Pałka kl. IIC.

   

  Spartakiada Młodzieży "Start''-Słubice 31.05.-1.06.2008r.

   

  "Odpoczywaj w ruchu" 10 czerwca 2008 Pod takim hasłem odbył się w szkole Dzień Sportu. Po uroczystym otwarciu wręczone zostały dyplomy i upominki dla najaktywniejszych uczniów -sportowców. W bloku artystycznym wystąpili : Mateusz Jednoróg, Patrycja Czerepok, Bartosz Ignaczak i Ilona Chudzińska w układzie Break-Dance , w układzie ze wstążką -Kamila Kąpielska, w układzie tanecznych klasa IA, w tańcach towarzyskich Łukasz Słodownik i Andzelika Kwiatkowska, Natalia d'Huet i Maciej Jelecki. Następnie odbyły się wyścigi rzędów na wesoło, przeciąganie liny, bicie rekordu szkoły w skokach przez skakankę i podnoszeniu ciężarka 17,5 kg. W hali miejskiej odbył się finał piłki siatkowej chłopców. W turnieju brała udział reprezentacja Gimnazjum z Frankfurtu.

Czytany 8521 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy sportowe Siatkówka »
Joomla Templates - by Joomlage.com