brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Osiągnięcia

W ciągu ponad 50 lat funkcjonowania szkoły jej uczniowie zdobywali nagrody i wyróżnienia w rozmaitych konkursach i olimpiadach oraz zawodach sportowych.
Oto znaczące osiągnięcia uczniów w ubiegłych latach:
 
2018/2019
 
  • Anna Wysoczańska- udział w okręgowym, pisemnym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego, kwalifikacja się do etapu ustnego
  • Hubert Siemiński- finalista Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Okawango
  • Karolina Zielińska- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEOPLANETA
  • Hubert Bąkowski- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Kacper Żełudok- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
  • Damian Jaworski- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
  • Aleksandra Woźniak- wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie na Najlepsze Tłumaczenie Wiersza Zbigniewa Herberta
  • Patryk Kuźmicz- bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym KRĄG
  • Lucyna Chmurzyńska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Agata Chmurzyńska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Martyna Prokopowicz- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Natalia Krutow - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Paulina Mieczkowska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Karolina Zielińska- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Karolina Blachura- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Fabian Gryga- tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowym konkursie GENIUS LOGICUS
  • Aleksandra Woźniak- I miejsce z języka angielskiego w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego
  • Damian Jaworski - II miejsce z języka niemieckiego w VII edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego
  • Klaudia Kwiecińska- wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Historia i współczesność Policji”
  • Karolina Zielińska- wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym TĘCZA
  • Filip Pietrow- I miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
  • Paulina Reus- III miejsce w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
  • Paulina Jania – I miejsce w szkolnym konkursie recytatorskim
  • Wiktoria Połeć- I miejsce w szkolnym konkursie fotograficznym
  • Oliwia Kopka- I miejsce w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Dyktanda

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej- Andrzej Budzyn, Jakub Buka, Piotr Ciara, Kornel Dahlke, Igor Dubacki, Marcel Górniak, Antoni Grabowski, Dorian Nowicki, Malsymilian Pazda, Jakub Szewieliński
    • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Koszykowej- Andrzej Budzyn, Jakub Buka, Kornel Dahlke, Marcel Górniak, Dorian Nowicki, Malsymilian Pazda, Jakub Szewieliński, Michał Znajkiewicz
    • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej- Maksymilian Andrzejewski, Andrzej Budzyn, Igor Dubacki, Rafał Januszkiewicz, Maciej Lendzion, Maksymilian Pazda, Jakub Szewieliński, Sebastian Wieliczko, Michał Wroniewicz
    • Narodowe Biegi Niepodległości
      I miejsce- Dorian Nowicki, Yulia Kozova, Patrycja Ślusarz
      II miejsce- Patryk Kowalski, Julia Groenenboom
      III miejsce- Maksymilian Pazda, Anna Szoja

    •  

      I miejsce drużynowo w biegach przełajowych Golicka Mila- Dorian Nowicki, Maksymilian Pazda, Yulia Kozova, Patryk Kowalski

    • III miejsce w międzynarodowym turnieju piłki nożnej chłopców WOWI CUP

    • I miejsce w biegu na 100m przez płotki w wojewódzkim finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży

    • Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce w kategorii U18 i U20
      Maksymilian Pazda- I miejsce- bieg na 800m
      Maksymilian Pazda- I miejsce – bieg na 1500m
      Maksymilian Pazda- I miejsce – skok w dal
      Paulina Mieczkowska- I miejsce – bieg na 1000m
      Sandra Sobczak- II miejsce w pchnięciu kulą
      Martyna Prokopowicz- II miejsce – bieg na 800m

       
    •  

2017/2018

  • Patrycja Jończyk- finalistka IV Ogólnopolskiego konkursu historycznego „Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii”
  • Luiza Derewlana – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Płynąć pod prąd”
  • Hubert Bąkowski, Anna Szoja – udział w wojewódzkim etapie XXXIII Olimpiady Ekologicznej
  • Patrycja Jończyk – udział w okręgowym etapie Olimpiady Wiedzy o Mediach
  • Anna Wysoczańska- udział w II etapie 41. Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Sviatoslav Bavdys- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Sebastian Wieliczko – bardzo dobry wynik wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym EUREKA
  • Patrycja Gajewska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie GEOPLANETA
  • Lucyna Chmurzyńska – tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Agata Chmurzyńska - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Natalia Krutow - tytuł Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
  • Anna Szoja – II miejsce w VII Konkursie Języka Angielskiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Anna Wysoczańska – II miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Maja Herrmann- III miejsce w VII Konkursie Języka Niemieckiego organizowanym przez Collegium Polonicum
  • Julia Gołębiowska – I miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii solistów
  • Aleksandra Grzeszczak, Weronika Karp – II miejsce drużynowo w konkursie Obrony Cywilnej
  • Aleksandra Grzeszczak – III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie Obrony Cywilnej
  • Roman Matveev – I miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Nicole Mieszkowicz – II miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Justyna Kochinke – III miejsce w I Szkolnym Konkursie Recytatorskim
  • Marek Kozłowski – I miejsce w IV Mistrzostwach szkoły w rozwiązywaniu SUDOKU
  •  

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      • Jakub Czak – Halowy Mistrz Polski w biegu na 60m ppł w kategorii juniorów młodszych
      • Patrycja Ślusarz- I miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
      • Marcel Klukiewicz – II miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
      • Katarzyna Krzyżan, Katarzyna Sikorska – III miejsce w Mistrzostwach Biegów Przełajowych „Golicka Mila”
      • Adrian Lejman – złoty medal w skoku wzwyż w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Sebastian Wieliczko- złoty medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Adrian Lejman – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Filip Pietrow – srebrny medal w skoku w dal w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Andrzej Budzyn – srebrny medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Rafał Januszkiewicz – brązowy medal w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Kacper Warchulski – złoty medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Michał Wroniewicz – brązowy medal w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Sebastian Wieliczko – złoty medal w biegu na 100m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Paulina Mieczkowska – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Michał Wroniewicz – srebrny medal w biegu na 1500m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Maksymilian Pazda – złoty medal w biegu na 800m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w Lekkiej Atletyce
      • Maksymilian Pazda- I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
      • Julia Śmielewicz - I miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
      • Weronika Maliczak – III miejsce w Ulicznych Biegach Niepodległości
      • Patrycja Ślusarz, Julia Groennenboom, Zofia Nowak, Weronika Maliczak, Julia Kozova, Kinga Bochniak, Paulina Reus, Natalia Mitrowicz – III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
      • Marcel Klukiewicz, Marcel Biały, Maksymilian Pazda, Michał Wroniewicz, Piotr Szydłowski, Krystian Uliński, Mateusz Karabat- III miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych
      • drużyna: Martyna Baran, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Wiktoria Nowak, Zofia Nowak, Justyna Pachciarek, Paulina Reus, Patrycja Ślusarz- II miejsce w piłce siatkowej w ramach Powiatowej Licealiady
      • Marcel Klukiewicz, Adrian Lejman, Igor Kolczak, Artur Makuch, Szymon Wiencek, Marcel Biały, Adam Tyliszczak, Marcel Górniak – IV miejsce w turnieju piłki nożnej WOWI Champions-Cup
      • drużyna: Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Marcel Biały, Daniel Jaszczuk, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Adam Wójtowicz – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce
      • Adam Wójtwicz, Kaja Jędrzejczak- III miejsce w Drużynowych Zawodach Strzeleckich w Lidze Szkolnej
       

2016/2017

      • Julia Górska – finalistka Okręgowej XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej
      • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Klaudia Klimaszewska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Luiza Derewlana – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim "Płynąć pod prąd"
      • Adam Wójtowicz- finalista konkursu wojewódzkiego PROGRAMOWAĆ KAŻDY MOŻE
      • Adam Wójtowicz - finale Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego IT I CYBERBEZPIECZEŃSTWO
      • Karol Fedorowicz – III miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Prawie Wyborczym "Wybieram Wybory"
      • Rafał Klimowicz – wyróżnienie w konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
      • Hubert Chmurzyński – tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
      • Adam Wójtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
      • Julia Groenenboom – III miejsce w słubickim Dyktandzie
      • Makary Wawrzyniak – III miejsce w VI Edycji Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego w Collegium Polonicum
      • Michał Dąbrowski – V miejsce w półfinale, awans do finału Supermatematyka woj. lubuskiego i wielkopolskiego
      • Magdalena Sobiegraj – wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
      • Natalia Mitrowicz - wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
      • Julia Groenenboom- wyróżnienie w konkursie "Odkryj swoją przyszłość"
      • Przemysław Oczyński – II miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
      • Patrycja Jończyk – III miejsce w Konkursie Wiedzy o Stanie Wojennym
      • Magdalena Sobiegraj, Pola Szkwarek, Marta Świder - I miejsce drużynowo dla szkoły w konkursie "Rok zdrowego serca"
      • Kamil Wołczek – 4. miejsce w konkursie piosenki angielskiej FLY HIGH
      • Karolina Czaja, Klaudia Klimaszewska – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
      • Klaudia Klimaszewska – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
      • Agata Pomocka, Justyna Kochinke, Adriana Szperka, Marta Zduńczyk – III miejsce w turnieju językowym "Na miejsca , fertig, go!" w ramach Poznańskiego Festiwalu Nauki i Sztuki
       

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      • Adam Wójtowicz - III miejsce w zawodach strzeleckich o puchar Wojewody Lubuskiego
      • Adam Wójtowicz -III miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni kulowej
      • Adam Wójtowicz - I miejsce w Mistrzostwach LOK Województwa Lubuskiego
      • Adam Wójtowicz - I miejsce w Finale Wojewódzkim Szkolnej Ligi Strzeleckiej w strzelaniu z broni pneumatycznej i kulowej
      • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt - Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Dominika Rychlik, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Kinga Bochniak, Natalia Mitrowicz, Agata Towpik
      • III miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w piłce siatkowej chłopców - Szymon Wiencek, Marcel Biały, Marcel Klukiewicz, Hubert Chmurzyński, Michał Dąbrowski, Karol Nowikiewicz, Andrzej Budzyn, Daniel Jaszczuk, Darek Jaroszewski, Maciej Lendzion
      • II miejsce w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży w koszykówce chłopców- Hubert Chmurzyński, Andrzej Budzyn, Michał Znajkiewicz, Michał Dąbrowski, Szymon Wiencek, Marcel Klukiewicz, Karol Nowikiewicz
      • Marcel Biały - tytuł Wicemistrza Roku w STRZELECKIEJ LIDZE SZKOLNEJ z karabinka pneumatycznego
      • III miejsce dla szkoły w Strzeleckiej Lidze Szkolnej z karabinka pneumatycznego
      • Katarzyna Krzyżan - II miejsce w MILI GOLICKIEJ
      • Natalia Kęsicka – III miejsce w MILI GOLICKIEJ
      • I miejsce w powiatowych SZTAEFTOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH - Julia Śmielewicz , Patrycja Ślusarz, Katarzyna Krzyżan, Kinga Bochniak, Zofia Nowak, Wiktoria Nowak, Alicja Wieliczko, Paula Klukiewicz, Julia Groenenboom, Adrianna Szperka
      • Patrycja Ślusarz – II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
      • Julia Śmielewicz – III miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
      • Marcel Klukiewicz - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
      • Piotr Mochel - II miejsce w BIEGACH NIEPODLEGŁOŚCIOWYCH
      • Otwarte Mistrzostwa Słubic w lekkiej atletyce
        Medale zdobyli:
        - Katarzyna Krzyżan- brąz w pchnięciu kulą,
        - Michał Dąbrowski - złoto w rzucie dyskiem,
        - Daniel Jaszczuk- brąz w rzucie oszczepem i dyskiem,
        - Szymon Wiencek- złoto w biegu na 1500 m,
        - Marcel Biały-srebro w biegu na 1500 m,
        - Marcel Klukiewicz -srebro w biegu na 200 m,
        - Adrian Lejman -złoto w skoku w dal i brąz na 100 m,
        - Sebastian Wieliczko -srebro w rzucie oszczepem,
        - Maciej Lendzion- brąz w rzucie oszczepem,
        - Michał Wroniewicz -złoto w biegu na 1500 m,
        - Andrzej Budzyn -brąz w skoku w dal i pchnięciu kulą
       

2015/2016

      • Julia Górska – finalistka  XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
      • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Magdalena Góra – bardzo dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
      • Natalia Kałuża – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Oliwia Konatkowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Klaudia Klimaszewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym ALCHEMIK
      • Julia Chruściel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
      • Wiktoria Dębińska - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
      • Wiktoria Dębińska- udział w wojewódzkim etapie Olimpiady Geograficznej
      • Klaudia Klimaszewska – tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
      • Michał Dąbrowski - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
      • Hubert Chmurzyński - tytuł Mistrza rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek w międzynarodowych zawodach GENIUS LOGICUS
      • Rafał Klimowicz – V miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas II
      • Rafał Klimowicz – udział w finale Supermatematyka
      • Tymoteusz Łudzicz – I miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
      • Kamil Wołczek – II miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim
      • Magdalena Góra – I miejsce w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
      • Patrycja Proć – III miejsce w konkursie w konkursie plastycznym "Pomnik Pamięci Zesłańców Sybiru i Niepodległości"
      • Julia Górska, Robert Czepulis – I miejsce w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
      • Robert Czepulis – II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
      • Klaudia Klimaszewska - III miejsce w klasyfikacji indywidualnej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
      • Kamil Wołczek – udział w finale wojewódzkim konkursu piosenki angielskiej
      • Karolina Czaja – I miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych, udział w etapie wojewódzkim
      • Robert Czepulis - III miejsce w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej, awans do eliminacji powiatowych
      • Przemysław Oczyński – udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
      • Marcel Biały - udział w etapie wojewódzkim "Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii"
      • Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego
      • Agata Pawińska - II miejsce w miejskim Konkursie o Żołnierzach Wojska Polskiego
       

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      • Adrian Dziembakowski – I miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
      • Daria Gralikowska – II miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
      • Adamska Martyna  - III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
      • Jednoróg Dominika – III miejsce w biegach przełajowych XVII Mila Golicka
      • Magdalena Góra    - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w sztafetowych biegach przełajowych
      • Adrian Dziembakowski – I miejsce w Narodowych Biegach Niepodległości
      • Drużyna dziewcząt w składzie: Kęsicka Natalia, Adamkiewicz Natalia, Białach Ewelina, Wróbel Martyna, Czaja Karolina, Wojsa Paulina, Kulik Oliwia, Jednoróg Natalia, Baran Martyna, Banaś Wiktoria – III miejsce w Wojewódzkich zawodach Ludowych Zespołów Sportowych w piłce koszykowej dziewcząt
      • Guzik Dominika, Kęsicka Natalia, Błażejewska Magda – II miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
      • Kołogrecki Mikołaj, Lichowid Mateusz, Kudzia Filip - III miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego
      • Karol Fedorowicz –III miejsce w pchnięciu kulą i II w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
      • Michał Dąbrowski-I miejsce w rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
      • Daniel Jaszczuk –I miejsce w rzucie oszczepem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
      • Maciej Olejniczak- I miejsce w biegu na 400m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA
      • Marcel Klukiewicz- II miejsce w biegu na 400 m w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA


2014/2015

      • Kinga Banaśkiewicz – laureatka Ogólnopolskiego Konkursu dla dzieci i Młodzieży pt. "Dwie książki"
      • Julia Górska – udział w finale okręgowym XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, miejsce w pierwszej dwunastce
      • Marta Korda – I miejsce w XI Diecezjalnym Konkursie Papieskim
      • Julia Górska – bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA PLUS
      • Maciej Murańka – I miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
      • Kacper Widziewicz – II miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
      • Agata Pawińska – III miejsce w konkursie historycznym zorganizowanym przez stowarzyszenie "Moja Mała Ojczyzna"
      • Magdalena Góra – I miejsce w konkursie "Miejski Kogucik", na projekt graficzny symbolu naszego miasta - koguta
      • Przemysław Oczyński – wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
      • Patrycja Proć - wyróżnienie Ogólnopolskim Konkursie "Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"
      • Magdalena Góra – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
      • Dominik Kosiński – udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
      • Rafał Klimowicz - udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
      • Magdalena Góra – tytuł "Międzynarodowy Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
      • Dominik Kossiński - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
      • Klaudia Klimaszewska - tytuł "Mistrz Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
      • Wiktoria Dębińska - tytuł "Ekspert Rozwiązywania" zadań logicznych i łamigłówek w zawodach bez pomiaru czasu GENIUS LOGICUS
      • Agata Jędrzejczyk – II miejsce w VII Dyktandzie Słubickim
      • Patrycja Proć – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
      • Martyna Hołówko - III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca plastyczna
      • Karina Jastrząb – II miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
      • Jakub Stawicki – III miejsce na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
      • PIEKIELNI - I miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
      • Drewniane pudełko zwane wyobraźnią – III miejsce za scenkę rodzajową na Festiwalu Aniołów
      • Kinga Banaśkiewicz – I miejsce w powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
      • Maciej Murańka - III miejsce powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Z. Herberta
      • Klaudia Klimaszewska – I miejsce w konkursie wiedzy z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
      • Kinga Banaśkiewicz – II miejsce w IV Konkursie Języka Niemieckiego i Angielskiego w Collegium Polonicum
      • Julia Górska – II miejsce w konkursie wiedzy "Polska w Unii Europejskiej" organizowanego przez Collegium Polonicum
      • Patrycja Proć – I miejsce w gminnym konkursie "ŚWIĘTOJAŃSKIE WIANKI 2015"
      • Julia Górska – I miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
      • Julia Górska – I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym GEO-PLANETA
      • Weronika Chrostowska – II miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
      • Agata Jędrzejczyk – III miejsce w szkolnej Olimpiadzie o Zdrowiu i Zdrowym Żywieniu
      • Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka o tematyce anielskiej- solista
      • Kamil Wołczek – wyróżnienie na Festiwalu Aniołów w kategorii praca techniczna pt. "Przepyszny (wyborny, smakowity) Anioł"
      • Maciej Śliwakowski – I miejsce w szkolnym konkursie geograficznym "Palcem po mapie"
       

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      • Natalia Adamkiewicz – srebrny medal w Mistrzostwach ProEuropa Viadrina w lekkiej atletyce
      • Weronika Szafran – II miejsce w Biegu Niepodległościowym w Biegu dla Młodzieży Licealnej i Studentów CP oraz Viadriny o Puchar Starosty Słubickiego
      • III miejsce w Mistrzostwach Województwa LZS w piłce koszykowej dziewcząt – drużyna w składzie: Białach Ewelina, Mech Karolina, Kęsicka Natalia, Fedyszyn Martyna, Powchowicz Natalia, Lewandowska Malwina, Dąbek Katarzyna, Gralikowska Daria, Adamkiewicz Natalia i Małysz Aleksandra.
      • III miejsce w powiatowej licealiadzie w piłce siatkowej dziewcząt – drużyna w składzie: Malwina Lewandowska, Marta Marciniak, Marta Zdon, Natalia Powchowicz, Natalia Adamkiewicz, Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Michalina Kaczmarek, Dominika Kmiotek, Anita Papież, Daria Gralikowska, Adrianna Mielcarek
       

2013/2014

      • Patryk Koblischke – I miejsce w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
      • Paulina Zaremba – III miejsce w ogólnopolskim konkursie recytatorskim HERBERTIADA
      • drużyna w składzie: Paulina Zaremba, Izabela Skowronek, Izabela Karpińska, Daria Łazarczyk, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim ogólnopolskiego konkursu EUROMANIA
      • Julita Czernuszka – wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym inspirowanym twórczością Zbigniewa Herberta
      • Izabela Skowronek - wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
      • Paulina Zaremba- wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie literackim „List do księcia Poetów”
      • Patrycja Proć – III miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym z okazji 95. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego
      • Weronika Chrostowska – udział w finale 19. Konkursu Piosenki „Wygraj sukces”
      • Weronika Chrostowska – III miejsce na szczeblu wojewódzkim w 59. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim
      • Weronika Chrostowska – finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
      • Kinga Banaśkiewicz - finalistka Lubuskiego Młodzieżowego Festiwalu Piosenki PRO ARTE
      • Dawid Todorov – dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Marcela Jasińska - dyplom za bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
      • Kamil Czernuszewicz – VIII miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
      • Mariusz Woś - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
      • Karolina Krawczyk - X miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
      • Małgorzata Nowak – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Angelika Szulejko - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Piotr Hnatyszyn – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Dawid Smoleński – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Sandra Kaczuk - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”
      • Kacper Guzik – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
      • Kamil Czernuszewicz – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
      • Łukasz Warchulski - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fizycznym „Eureka”
      • Wiktoria Dębińska – udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
      • Kacper Guzik - udział w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego PANGEA
      • Magdalena Góra – I miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
      • Dominik Kossiński – III miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
      • Wiktoria Dębińska - VI miejsce w półfinale wojewódzkim, udział w finale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK Województwa Lubuskiego i Wielkopolskiego
      • Magdalena Góra – II miejsce w II Powiatowym Teście Wiedzy Historycznej „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919”
      • grupa teatralna w składzie: Kinga Banaśkiewicz, Patryk Koblischke, Maciej Murańka, Tymoteusz Łudzicz, Weronika Chrostowska, Michał Maskiewicz – I miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Jaki jesteś”
      • grupa teatralna w składzie : Iga Szczepanik, Marta Korda, Martyna Hołówko, Julita Czernuszka, Paulina Zaremba, Mateusz Fiszer, Izabela Skowronek, Michał Maskiewicz – II miejsce na Festiwalu Aniołów pod patronatem Marszałka Województwa Lubuskiego – przedstawienie „Szemkel”
      • Wiktoria Dębińska, Sandra Wojtasik – I miejsce w klasyfikacji drużynowej w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
      • Wiktoria Dębińska – II miejsce w powiatowym konkursie z zakresu powszechnej samoobrony i obrony cywilnej
      • Martyna Dymińska – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Festiwal aniołów”
      • Natalia Kałuża – III miejsce w VI Dyktandzie Słubickim
      • Magdalena Góra – wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie dla dzieci i młodzieży powiatu słubickiego z zakresu ochrony przeciwpowodziowej pn. „Pamiętajmy o powodzi”
      • Dominik Kossiński – II miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
      • Kacper Guzik - III miejsce w eliminacjach gminnych do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”
       

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

      • Aleksandra Małysz – I miejsce w rzucie dyskiem na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
      • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą na Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży
      • Aleksandra Małysz – II miejsce w Mistrzostwach Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce
      • Patryk Janczycki – I miejsce w Mili Golickiej
      • Weronika Szafran – II miejsce w Mili Golickiej
      • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kulą w zawodach LA Pro Europa Viadrina
      • K. Reniszewska, M. Lewandowska, W. Chrostowska, D. Gralikowska, K. Jastrząb, D. Guzik, O. Wiśniewska, A. Trzeciak – II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
      • T. Biały, K. Reniszewski, D. Kossiński, F. Tokarczyk, E. Krzeptowski, K. Widziewicz, T. Łubowski, D, Dobosz - II miejsce w Powiatowych Drużynowych Biegach Sztafetowych
      • Aleksandra Małysz – I miejsce w pchnięciu kula i rzucie dyskiem w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”
      • Jakub Bednarczyk – II miejsce w pchnięciu kulą w Otwartych Mistrzostwach Słubic w LA „Szukamy talentów”

 

  • 2012/2013
    • Klaudia Burzyńska – I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii prezentacja multimedialna
    • Paulina Zaremba - I miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
    • Justyna Walczak - III miejsce w ogólnopolskim konkursie „Śródziemnomorskie inspiracje w twórczości Zbigniewa Herberta" w kategorii literackiej
    • Damian Wojtas – finalista olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym
    • Michał Maskiewicz – laureat Ogólnopolskiego Konkursu Artystycznego im. Włodzimierza Pietrzaka
    • Julia Baranowska – II miejsce na festiwalu „Pod skrzydłami anioła" w kategorii praca plastyczna
    • Julita Czernuszka i Karolina Jusińska – zespołowo I miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
    • Kinga Pomes i Alicja Bukalska – zespołowo III miejsce w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
    • Karolina Jusińska - I miejsce indywidualnie w powiatowym konkursie z zakresu wiedzy z powszechnej samoobrony i Obrony Cywilnej
    • Justyna Walczak - wyróżnienie I stopnia na szczeblu krajowym w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
    • Patryk Koblischke - I miejsce w szkole w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym "Fraszka"
    • Dajana Gansewska - IV miejsce w ogólnopolskiej edukacyjnej grze internetowej "Mój Parlament"
    • Kacper Guzik  - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym KANGUR
    • Agata Jędrzejczyk - I miejsce w półfinale konkursu matematycznego SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
    • Aleksandra Kucza - wyróżnienie w finale konkursu literackiego "Co w moim dzisiejszym życiu znaczy Auschwitz?"
    • Patryk Koblischke – I miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
    • Paulina Zaremba - II miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
    • Izabela Skowronek - III miejsce w powiatowym konkursie literackim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
    • Agata Jędrzejczyk – tytuł Mistrz rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
    • Kamila Wielgos - tytuł Ekspert rozwiązywania w internetowych zawodach rozwiązywania zadań logicznych i łamigłówek GENIUS LOGICUS
    • Małgorzata Keczko – I miejsce w Słubickim Dyktandzie
    • Damian Wojtas – II miejsce w Słubickim Dyktandzie
    • Wiktoria Danielska - III miejsce w Słubickim Dyktandzie

     

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    • Liza Stefanowicz- kapitan drużyny; Benita Araszewska, Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Natalia Powchowicz, Ada Mielcarek, Malwina Lewandowska , Alicja Pośrednik – I miejsce w MISTRZOSTWACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
    • Adrian Srebrny, Nikolas Panfic, Rafał Skręty – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym chłopców
    • Karolina Reniszewska, Malwina Kuś, Alicja Pośrednik- II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w tenisie stołowym dziewcząt
    • Ewelina Tomala – II miejsce w biegach przełajowych „XIV Golicka mila 2012"
    • Magda Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Martyna Fedyszyn, Daria Stanicka, Sonia Czekalska Liza Stefanowicz, Sandra Mabessa, Patrycja Szeliga, Ewelina Tomala, Kinga Wieliczko - II miejsce w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
    • Marek Babiarz, Michał Mech, Mateusz Dudzis, Patryk Janczycki, Kacper Janicki, Karol Janicki, Łukasz Gulbiński, Paweł Krynicki, Eligiusz Krzeptowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski - II miejsce w piłce ręcznej chłopców w ramach Powiatowej Olimpiady Młodzieży
    • Aleksandra Małysz - III miejsce w rzucie dyskiem w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
    • Aleksandra Małysz - IV miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Polski Zrzeszenia LZS w Lekkiej atletyce
    • Aleksandra Małysz -  I miejsce w pchnięciu kulą w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
    • Aleksandra Małysz  - I miejsce w rzucie dyskiem w  finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
    • Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m ppł w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
    • Ewelina Tomala – I miejsce w biegu na 400m  w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
    • Dajana Kudrelek – III miejsce w biegu na 200m w finale lekkoatletyki Lubuskiej Olimpiady Młodzieży
    • Kornelia Gorzelany – I miejsce w biegu na 800m w XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
    • Daria Fiuk – III miejsce w biegu na 200m XIV Mistrzostwach Słubic i Powiatu Słubickiego w LA
  •  
    2011/2012
    • Bartosz Markowski – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR, I miejsce w wojewódzkim etapie Supermatematyka, udział w finale
    • Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Tomasz Łubowski, Klaudia Cieśluk, Krzysztof Baj  - III miejsce w województwie w szachach, udział w Mistrzostwach Polski
    • Krzysztofa Kwiek – udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
    • Paweł Nowogrodzki - udział w etapie okręgowym XXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
    • Filip d’Huêt – IV miejsce w VIII Diecezjalnym Konkursie „Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II”
    • Justyna Walczak – III m. w powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta , wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK, udział w finale konkursu SUPERMATEMATYK województwa lubuskiego i wielkopolskiego
    • Małgorzata Nowak – bardzo dobry wynik w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
    • Krzysztof Baj    - I m. w I  powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta   
    • Patryk Koblischke – II m. w I  powiatowym Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta   
    • Damian Wojtas – wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim poświęconym twórczości Z. Herberta, IV m. w Dyktandzie słubickim
    • Kamila Koper – wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Odnawialne źródła energii”, wyróżnienie w Lubuskim Młodzieżowym Festiwalu Piosenki Pro Arte 2012
    • Paweł Krynicki – wyróżnienie w konkursie GEO PLANETA
    • Sandra Kaczuk -  wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie chemicznym ALCHEMIK
    • Anita Kisłowska – wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie
    • Szymon Gawłowski – II m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
    • Mikołaj Druć - V m. w I powiatowym Konkursie wiedzy historycznej „Polacy na frontach II wojny światowej”
    • Agata Marynowska – I m. w II Integracyjnym Festiwalu Aniołów w kategorii piosenka
    • Marta Kalupa - II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” etap powiatowy
    • Agnieszka Benecka, Anna Codogni – I m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
    • Anna Reus, Marceli Chomicz  - III m. w klasyfikacji zespołowej w konkursie organizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Obrony Cywilnej
    • Małgorzata Kreczko – IIm. w I  Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego, II m. w konkursie literackim „Piaskowa Góra”, finalistka ogólnopolskiej olimpiady Matura 2012 – Skuteczny projekt
    • Aleksandra Hoffmann - III m. w I  Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego
    • Dawid Todorov – I m. w  XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS
    • Aleksandra Guzik – I m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
    • Angelika Szulejko – II m. w Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU
    • Sara Durkalec – III m. w  Mistrzostwach Szkoły w SUDOKU

    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

    • Tomasz Łubowski, Krzysztof Baj, Jan Grabowski, Michał Zaporowski, Klaudia Cieśluk – III miejsce w finale wojewódzkim w SZACHACH, XVI miejsce w MISTRZOSTWACH POLSKI W SZACHACH
    • Łukasz Borkowski, Maciej Gajek, Paweł Kołosowski, Daniel Raźny, Daniel Stolarek, Jakub Turecki, Robert Wójtowicz, Paweł Wieczorek - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
    • Benita Araszewska, Malwina Kuś, Karolina Reniszewska, Paulina Kuśmirek, Liza Stefanowicz, Aleksandra Guzik, Alicja Pośrednik ,Ewelina Tomala, Patrycja Różańska – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Słubickiego w PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
    • Malwina Kuś i Karolina Reniszewska - VI miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
    • Adrian Srebrny , Daniel Mokrzycki, Paweł Kołosowski – I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Chłopców
    • Karolina Reniszewska, Alicja Pośrednik – II miejsce w Powiatowej Licealiadzie w Tenisie Stołowym Dziewcząt

  • 2010/2011
  • Jakub Kołkowski – wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Parlamencie RP oraz Ludziach Tworzących Jego Dzieje. II m. Konkursu wiedzy o Parlamencie RP na szczeblu wojewódzkim.
  • Dominika Jakubowicz - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackim.
  • Dominika Jakubowicz - I m. w wojewódzkim literackim konkursie „Bezpieczna, otwarta Europa”
  • Andrzej Bedurke, Liza Stefanowicz, Karol Kopaczel - I, II i III m. w województwie ogólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas pierwszych.
  • Julia Łopata, Kamila Fabiańczuk, Dominika Walichiewicz - I, III i IV m. w województwie gólnopolskiego konkursu Deutschfreund 2010 języka niemieckiego w kategorii klas drugich.
  • Julia Łopata, Kamila Fabjańczuk i Anna Korzec - I, II i III m. Wojewódzkiej Olimpiady Komepetencji Kluczowych z języka niemieckiego.
  • Robert Dmitrzak - XVI m. w etapie okręgowym XL Olimpiady Biologicznej
  • Robert Dmitrzak, Dominika Walichiewicz, Robert Ratajczak - I, II i III m. w etapie szkolnym XL Olimpiady Biologicznej
  • Marta Kalupa – Im. w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej – etap powiatowy.
  • Elżbieta Wróbel – I m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Milena Dudziak – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Benita Araszewska i Dominika Jakubowicz - – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Recytatorskim
  • Daria Dymek – II m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
  • Aleksandra Hoffmann – III m. w Powiatowym Herbertowskim Konkursie Plastycznym
  • Jan Grabowski, Aleksandra Gronek, Michał Zaporowski, Krzysztof Baj – III m. drużynowo w Turnieju Półfinału Wojewódzkiego w Szachach.
  • Aleksandra Gronek, Dawid Adamczyk, Jan Grabowski, Michał Zaporowski - I m. drużynowo w Licealiadzie Powiatowej w szachach.
  • Karolina Chojnacka, Filip d’Huêt, Rafał Zbrożek - I m. (drużynowo) w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Rafał Zbrożek - I m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Karolina Chojnacka - III m. w Powiatowym Konkursie Wiedzy z Obrony Cywilnej.
  • Robert Dmitrzak, Robert Ratajczak, Dominika Walichiewicz - I, II i III m. w XII Szkolnej Olimpiadzie Wiedzy o AIDS.
  • Martyna Kubiak, Emilia Skorek, Michał Fiuk - III m. drużynowo w regionalnym konkursie "Wypieki babuni".
  • Urszula Szkwarek - I m w Strzeleckiej Lidze Szkolnej
  • OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE
  • Daniel Raźny, Daniel Stolarek i Jakub Turecki - III miejsce w półfinale wojewódzkim w BADMINTONIE
  • Daniel Raźny i Jakub Turecki zajęli V miejsce w finale wojewódzkim w BADMINTONIE
  • Benita Araszewska, Aleksandra Czapłon, Aleksandra Deptuch, Aleksandra Guzik, Karolina Kluba, Alicja Pośrednik, Liza Stefanowicz, Elżbieta Wróbel – II miejsce w MISTRZOSTW ACH POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
  • Marek Babiarz, Łukasz Borkowski, Mateusz Dudzis, Michał Mech, Łukasz Najder, Paweł Krynicki, Krzysztof Kuśmierek, Michał Lis, Daniel Raźny, Adam Palkij, Andrzej Pawłowski, Artur Świstun, Michał Wesołowski – III miejsce w PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM LUBUSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW
  • Magdalena Dolatowska, Małgorzata Drabiec, Liza Stefanowicz, Karolina Kluba, Aleksandra Deptuch, Kamila Towarnicka, Karolina Fedyszyn, Sandra Mabessa – II miejsce w Zawodach Powiatowych w Piłce Ręcznej Dziewcząt
  • Rafał Biskowski, Łukasz Ceranowicz, Patryk Nowaczewski, Michał Mech, Marek Babiarz, Łukasz Najder, Jakub Turecki, Michał Wesołowski – I miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA LZS W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
  • Malwina Kuś i Karolina Reniszewska– I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii dziewcząt,
  • Daniel Raźny i Jakub Turecki - I miejsce w LICEALIADZIE POWIATOWEJ W BADMINTONIE w kategorii chłopców 

  • 2009 / 2010
  • Maciej Łysiak, Patryk Kaszuba, Daniel Piórkowski – I miejsce w konkursie "Obszary Natura 2000 bogactwem regionu" w kategorii film
  • Robert Wojtowicz – Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko – tytuł TAON
  • Konrad Korżel – IX miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
  • Damian Sylwestrzak – X miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym dla klas drugich
  • Piotr Palacz - bardzo dobry wynik w ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKO-PLANETA
  • Robert Wojtowicz - tytuł MISTRZ ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Paweł Wieczorek – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Michał Lis – tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Damian Sylwestrzak - tytuł EKSPERT ROZWIĄZYWANIA w Międzynarodowych Zawodach z logiki GENIUS LOGICUS
  • Julia Łopata – I miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Maciej Zieliński - II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Elżbieta Wróbel - III miejsce w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Arleta Dyc - wyróżnienie w IV Powiatowym Konkursie Recytatorskim poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Małgorzata Wróblak - IV miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Aleksandra Deptuch – finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Filip d’Huêt – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Łukasz Borkowski – finalista Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Karolina Kluba - finalistka Diecezjalnego Konkursu "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  •  
    2008/2009
  • Andrzej Mokrzycki – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii proza
  • Radosław Sławuta – I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Międzyszkolnym na Prezentację Multimedialną "Rok 2008 – rokiem Zbigniewa Herberta"
  • Arleta Niedziałkowska – II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literacko – Plastycznym poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii poezja
  • Agata Musiał – I miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
  • Daria Dziubecka – II miejsce w IX Lubuskim Konkursie Recytatorskim o Laur Zbigniewa Herberta
  • Stefania Karbowiak – I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów i Juniorek Młodszych w Judo
  • Robert Dmitrzak – III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
  • drużyna : Maciej Różański, Paweł Oprzalski, Łukasz Łazdowski – III miejsce w województwie w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej
  • Anita Dudkowska, Maciej Łysiak, Daniel Piórkowski, Aleksandra Wac – półfinał ogólnopolski programu "MAM HAKA NA RAKA".
  • uczniowie klasy I d i II d – wyróżnienie w konkursie ogłoszonym przez Ministerstwo Środowiska "Jak pomóc Ziemi?"
  • Małgorzata Wróblak – VI miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Arleta Dyc – I miejsce w III Powiatowym Konkursie Recytatorskim, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Karolina Kluba – III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym, poświęconym twórczości Zbigniewa Herberta
  • Konrad Korżel – wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Pia Karbowiak – I miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Stefania Karbowiak – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Kamil Grabowski – II miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych 1600 m
  • Adam Andruszkiewicz, Dawid Adamczyk, Maciej Mikołajczak, Piotr Borkowski, Aleksandra Gronek – II miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Młodzieży Szkolnej w Szachach, VIII miejsce w półfinałach wojewódzkich
  •  
    2007/2008
  • Arleta Niedziałkowska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Zaświaty Pana Cogito"
  • Aleksandra Bukalska - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zaświaty Pana Cogito"
  • Maciej Jelecki, Anita Łysiak, Maciej Łysiak, Ewa Jurkowska - V miejsce w półfinale Ogólnopolskiego Konkursu "MAM HAKA NA RAKA"
  • Stefania Karbowiak -III miejsce Puchar Polski juniorek i juniorów młodszych w judo, kategoria wagowa 57kg
  • Stefania Karbowiak -II miejsce Indywidualne Mistrzostwa Wielkopolski Szkół Gimnazjalnych w Judo
  • Pia Karbowiak - II miejsce Mistrzostwa Polski w judo młodziczek i młodzików kategoria wagowa 44 kg
  • Tomasz Kasprzak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Maria Murańka - III miejsce w IV Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Natalia Janczyka - I miejsce w Konkursie Plastycznym "Płomykówka - strażnik strychów"
  • Natalia Wasilewska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym EKOPLANETA
  • Anna Jenkner - finalistka etapu powiatowego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Daria Dziubecka - wyróżnienie w powiatowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego
  • Ewelina Krawiec - I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
  • Marta Kozdraś - II miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
  • Arleta Niedziałkowska - III miejsce w szkolnym konkursie matematycznym "Mistrz łamigłówek"
  •  
    2006/2007
  • Klaudia Obasi - laureatka V Misyjnej Olimpiady znajomości Afryki
  • Przemek Andrzejewski- 6 miejsce i wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR
  • Michał Jaworski - zdobył tytuł "taon" w Polsko-Ukraińskim Konkursie Fizycznym "LWIĄTKO 2007"
  • Michał Jaworski - 12 miejsce w XXXI Wojewódzkich Zawodach Fizycznych
  • Paweł Piórkowski - I miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Kinga Jamer - II miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Monika Murańka - IV miejsce w III Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Dawid Wieczorek - 8 miejsce w XIII wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Kamil Kochinke - laureat konkursu Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"- nagroda - wycieczka do Brukseli
  • Alicja Sikora - wyróżnienie w konkursie Europa Bliżej Obywatela, pt. " Unia Europejska w moim obiektywie"
  • Marcin Lajzer - 8 miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Chemicznym
  • Rafał Falkowski - 6 miejsce w województwie w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła"
  • Natalia Dąbrowska - wyróżnienie i nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "EKO - PLANETA"
  • Przemek Andrzejewski - udział w wojewódzkim etapie XX Międzynarodowych Mistrzostwach w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Barbara Starobrat - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Marta Szkutnicka - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Aleksandra Korytkowska - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "TĘCZA"
  • Izabela Bednarczyk - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Marta Augustyniak - I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Marta Jaworska - II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE , NASZE MIASTO"
  • Natalia Dąbrowska - III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym "MOJE, TWOJE, NASZE MIASTO"
  •  
    2005/2006
  • Bartosz Adamski - 1 miejsce w Ogólopolskim Konkursie Archeologicznym
  • Przemysław Andrzejewski - 6 miejsce w Matematycznych Mistrzostwach Polski Dzieci i Młodzieży "Kwadratura Koła" i 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym
  • Łukasz Gemborowski i Michał Jaworski - 3 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
  • Jacek Krawczyk i Michał Kulikowski - 5 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii strona WWW
  • Michał Jaworski - finalista XX Międzynarodowych Mistrzost w Grach Matematycznych i Logicznych
  • Justyna Dąbrowska - 2 miejsce w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski LZS i szkół w LA
  • Monika Murańka - 2 miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Młodzież w nauczaniu Jana Pawła II"
  • Natalia Dąbrowska i Michał Jaworski - finaliści wojewódzkiego etapu XXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
  • Rafał Toporkiewicz - finalistka wojewódzkiego etapu XXIX Olimpiady Języka Niemieckiego
  • Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
  • Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2006"
  • Paweł Raźny zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym - "Ekoplaneta"
  • Zespół w składzie: Łukasz Gemborowski, Michał Jaworski i Piotr Paczkowski zdobyli 3 miejsce w Konkursie Informatycznym z okazji Gorzowskich Dni Informatyki
  • Na VIII Ogólnopolskim Zjeździe Klubu Herbertowskich Szkół w Słupsku, czerwiec 2006, szkoła zdobyła wiele nagród:
  • - w konkursie poetyckim: Nastazja Nowak - 1 miejsce, Daria Kaszuba - wyróżnienie
  • - w konkursie literackim: Justyna Rękawiecka -2 miejsce, Agata Baran - wyróżnienie
  • - w konkursie plastycznym: Natalia Drypczyńska - 1 miejsce, Kamila Śmietana - 2 miejsce, Marta Jaworska i Milena Zemsta - wyróżnienie
  •  
    2004/2005
  • Kryspin Andrzejewski - finalista etapu ogólopolskiego XX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, zdobył 5 miejscew Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla szkół średnich
  • Adamski - 3 miejsce w ogólnopolskim Konkursie Egiptologicznym
  • Łukasz Gęborowski i Przemek Andrzejewski- 4 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii program
  • Michał Jaworski i Piotr Paczkowski - 6 miejsce w Ogólnopolski Konkurs na Projekt Multimedialny z Fizyki w kategorii prezentacja
  • Koła Teatralne- zajęło 1 miejsce etap powiatowy Ogólnopolskiego Przeglądu sztuk Teatralnych "Porozmawiajmy o AIDS"
  • Przemek Andrzejewski i Michał Jaworski zdobyli tytuł TOAN w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym "Lwiątko 2005"
  • Przemek Andrzejewski zdobył wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY
  • Karolina Mochnacz zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym "Las Jesienią"
  •  
    2003/2004
  • Bernard Jasiewicz, Adam Owsiański, Piotr Borkowski, Agata Kiedrowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu Internetowa Szkoła Olimpijska, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • B. Adamski- finalista IV Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska Piastowska" i finalista IX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Średniowieczu "Rozjaśnić mroki średniowiecza".
  • M. Zemsta, N. Reniszewska, A. Walentynowicz, H. Rutka, K. Sorys, A. Sanecka, T. Fedyszyn -finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Szkolnego"Europa w Szkole"-"Rozumienie Europy przez kulturę i sport".
  • E. Babiak - finalista konkursu "Supermatematyk"
  • K. Kwiek - I miejsce w Mistrzostwach Lubuskiego Ligi Obrony Kraju, 5,9,12 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów (strzelanie z karabinka pneumatycznego, sportowego)
  • O. Kiedrowicz - 7,11,12,13 miejsce Mistrzostwach Polski Juniorów (siedmiobój, sztafeta).
  •  
    2002/2003
  • D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz - II miejsce w finale ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2003, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • A. Mermer - I miejsce w finale wojewódzkim XIV Olimpiady Ochrony Środowiska.
  • I. Samsonowicz - I miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
  • A. Cudowski - II miejsce w Powiatowym Konkursie Literackim "Wybierz wolność - nie Uzależnienie"
  • K. Andrzejewski - III miejsce w III Lubuskim Konkursie Przyrodniczym dla uczniów szkół średnich, II miejsce w Wojewódzkim Konkursie LOP "Mój Las"
  • M. Kuczyński (I m. indywidualnie), A. Laskowska, M. Borowiak - drużynowo zajęli I miejsce w I Powiatowym Konkursie Ortograficznym
  •  
    2001/2002
  • D. Żatuchin, M. Rodkiewicz, D. Michnowicz -finaliści ogólnopolskiego konkursu EUROSZKOŁA W INTERNECIE 2002, zorganizowanego w ramach programu "Internet w Szkołach - Projekt Prezydenta RP".
  • T. Lisowski - dobry wynik w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny"
  • M. Maliczak - zakwalifikowała się do półfinału XVI Międzynarodowych Mistrzostw Francji w Grach Matematycznych i Logicznych.
  • K. Kosiński, P. Nester, M. Maliczak -VI miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Matematycznym.
  • D. Żatuchin - uczestnik zawodów II stopnia Olimpiady Informatycznej we Wrocławiu.
  •  
    2000/2001
  • M. Krawczyk - XII miejsce, tytuł finalisty XVI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej (etap ogólnopolski)
  • J. Kietlińska - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
  • W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • M. Krawczyk - I miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
  • A. Sosnowska - II miejsce w wojewódzkim konkursie LOP "Mój las"
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 3000 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (bieg 1000m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
  • M. Ignatowicz - I miejsce (bieg 400m) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
  • M. Ignatowicz - III miejsce (bieg 2100 m) -XXI Narodowe Biegi Niepodległościowe (2100 m)
  • K. Dyc - I miejsce (skok w zwyż) Mistrzostwa Euroregionu "Pro Europa Viadrina"
  •  
    1999/2000
  • A. Golba - IV miejsce - Olimpiada języka niemieckiego
  • W. Płuciennik - wynik dobry-Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"
  • E. Wilk - I miejsce w konkursie literacko-plastycznym "Wybierz wolność nie uzależnienie"
  • Konkurs Ekologiczny Województwa Lubuskiego "Zielona Szkoła" - I miejsce (opiekun J. Baś)

  • 1998/1999
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. młodsi)- Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
  • A. Kiedrowicz - I miejsce (jun. starsi) - Indywidualne Mistrzostwa Wojewódzkie w Biegach Przełajowych
  • K. Kukiel - brązowy medal w biegu na 100 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • M. Ignatowicz - złoty medal w biegu na 400 m przez płotki - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • M. Ignatowicz - brązowy medal w biegu na 200 m - Lubuska Olimpiada Młodzieży
  • G. Orlonek - zakwalifikował się do etapu okręgowego Olimpiady Historycznej
  • D. Krowiński - VIII miejsce w wojewódzkim finale Olimpiady wiedzy ekologicznej

  • 1997/1998
  • K. Bulanowski - IV miejsce - XXII Wojewódzkie Zawody z Fizyki
  • Złoty medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: J. Bulanowski (dysk), A. Kiedrowicz (bieg 1500 m),
  • Srebrny medal w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży: A. Kubiak (bieg 100 m), Ł. Kowal (bieg 3000 m), P. Szczerbin (oszczep), J. Bulanowski (kula)
  • U. Meczulis - brązowy medal (dysk) w Gorzowskiej Olimpiadzie Młodzieży
  •  
Czytany 13504 razy
Więcej w tej kategorii: « Sukcesy nauczycieli Wolontariat »
Joomla Templates - by Joomlage.com