Rozpoczynamy rekrutację polskich uczniów do Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą na rok szkolny 2020/2021.

• Do 27 marca 2020 w sekretariacie Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach przyjmujemy podania oraz świadectwa ukończenia VII klasy szkoły podstawowej w Polsce.
  • 4 kwietnia 2020 (sobota) o godz. 11:00, w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach, odbędzie się pisemny test znajomości języka niemieckiego.
  • W dniach 25-27 maja 2020 osoby z najwyższym wynikiem testu pisemnego odbędą rozmowę kwalifikacyjną (w j.niemieckim) w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą.

Konkurs matematyczny

SPONSORZY VII KONKURSU MATEMATYCZNEGO KLAS GIMNAZJALNYCH

Organizatorzy konkursu dziękują za ufundowanie nagród dla laureatów VII Konkursu Matematycznego Klas Gimnazjalnych. Sponsorami nagród są:

• Marcin Jabłoński - Starosta Powiatu Słubickiego
  • Ryszard Bodziacki - Burmistrz Miasta i Gminy Słubice
  • Leszek Bajon - właściciel firmy "Computer BL"

Więcej w tej kategorii: « Sponsorzy XIII Zjazdu KHS Fundatorzy »