brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Sukcesy 2012

Mistrzostwa powiatu słubickiego w piłce siatkowej

 

8.02.2012r. Zespół Szkół Ekonomiczno-Rolniczych był organizatorem MISTRZOSTW POWIATU SŁUBICKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW. Nasza drużyna w składzie: Łukasz Borkowski, Maciej Gajek, Paweł Kołosowski, Daniel Raźny, Daniel Stolarek, Jakub Turecki, Robert Wójtowicz, Paweł Wieczorek zajęła III miejsce. Awans do rozgrywek na szczeblu rejonowym wywalczyła reprezentacja z Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach.

 

09.02.2012r. byliśmy organizatorami MISTRZOSTW POWIATU SŁUBICKIEGO W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT. I miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Rolniczych w Słubicach, II miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Licealnych w Słubicach, III miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Leśnych w Starościnie, IV miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Technicznych w Słubicach, V miejsce drużyna z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Rzepinie.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Benita Araszewska, Malwina Kuś, Karolina Reniszewska, Paulina Kuśmirek, Liza Stefanowicz, Ola Guzik, Ala Pośrednik ,Ewelina Tomala, Patrycja Różańska.

 

Finał wojewódzki w badmintonie

 

7.03.2012r. Zielonej Górze odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKI W BADMINTONIE. zawody odbyły się systemem brazylijskim z uwagi na dużą liczbę zgłoszonych zespołów. 10 drużyn w kategorii dziewcząt walczyło o złoty medal. Nasza drużyna w składzie Malwina Kuś i Karolina Reniszewska zajęła VI miejsce. W kategorii chłopców zgłoszonych zostało 11 zespołów. Naszą szkołę reprezentowali Daniel Raźny i Jakub Turecki. Zajęli IX miejsce.

 

 

Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym

 

9.01.2012r. nasza szkoła zorganizowała Powiatową Licealiadę w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców. I miejsce w kategorii chłopców zajęła drużyna naszej szkoły w składzie: Adrian Srebrny z klasy Ia ,Daniel Mokrzycki z Ia i Paweł Kołosowski z IIa. Wśród dziewcząt I miejsce zdobył ZSER a nasze dziewczęta zajęły II miejsce. Grały: Karolina Reniszewska z klasy Ib i Alicja Pośrednik z klasy IIc .W półfinałach wojewódzkich, które odbyły się 8.03.12r. w Gorzowie Wlkp. chłopcy zajęli 5 miejsce.

 

Licealiada Powiatowa w Szachach Drużynowych

 

13.01.2012r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Słubicach odbyły się zawody powiatowe szkół podstawowych, gimnazjów i szkól ponadgimnazjalnych w szachach drużynowych. I miejsce zdobyła drużyna naszej szkoły w składzie: Tomasz Łubowski, Krzysztof Baj, Jan Grabowski, Michał Zaporowski i Klaudia Cieśluk. W finale wojewódzkim, który odbył się 27.03.12r. w Zespole Szkół w Sulechowie uplasowali się na 3 miejscu dzięki czemu zakwalifikowali się do finału ogólnopolskiego gdzie zdobyli XVI miejsce.

 

XXXV Konkurs „Sprawni jak żołnierze”

 

18.05.2012r. w Krośnie Odrzańskim odbył się finał wojewódzki Zawodów Sportowo- Obronnych „Sprawni jak żołnierze.” Drużyna dziewcząt w składzie: Liza Stefanowicz, Kamila Gumienna i Benita Araszewska zajęły 5 miejsce.

 

Przełajowe Biegi Sztafetowe

 

16.04.2012r. na terenie parku przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Słubicach odbyły się Powiatowe Przełajowe Biegi Sztafetowe dziewcząt i chłopców. Wśród dziewcząt wygrała sztafeta z „rolniczaka” nasza była na miejscu II. Chłopcy wypadli słabo uplasowali się na miejscu IV.

Drużyna dziewcząt biegła w składzie: Patrycja Szeliga, Ola Czapłon, Monika Nowak, Kamila Gumienna, Sara Durkalec, Karolina Reniszewska, Ewelina Tomala, Karolina Opalińska, Benita Araszewska i Paulina Kuśmirek.

Czytany 5924 razy
Więcej w tej kategorii: « Dawniej i teraz Sukcesy 2013 »
Joomla Templates - by Joomlage.com