brazowe liceum 2019
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że Liceum Ogólnokształcące w ZSL im. Z. Herberta w Słubicach jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2019".

plan

 

 

matura

 

rekrutacja

 

galeria

 

Sukcesy 2015

Piłka siatkowa dziewcząt

Dnia 4 lutego 2015 roku w Starościnie odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt w ramach Licealiady Powiatowej. Szkołę naszą reprezentowały następujące uczennice: Malwina Lewandowska, Natalia Powchowicz, Marta Marciniak, Adrianna Mielcarek, Martyna Wróbel, Daria Gralikowska, Natalia Adamkiewicz, Dominika Kmiotek, Marta Zdon, Natalia Kęsicka, Michalina Kaczmarek i Anita Papież. Uczennice po zaciętej i wyrównanej walce zajęły III miejsce.

 

Sztafetowe biegi przełajowe

10 kwietnia 2015 roku odbyły się przełajowe biegi sztafetowe w ramach powiatowej Licealiady. Szkołę naszą reprezentowały: Weronika Szafran, Weronika Chrostowska, Karolina Czaja, Natalia Kęsicka, Martyna Wróbel, Karolina Przybyła, Kamila Wielgos, Oliwia Wiśniewska, Martyna Kochinke i Dominika Rychlik. Dziewczęta zajęły I miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego.
Drużyna chłopców wystąpiła w składzie: Dominik Kossiński, Dominik Gabrysz, Dawid Mierzwa, Dawid Dobosz, Eligiusz Krzeptowski, Mateusz Zieliński, Maciej Olejniczak, Antoni Nowak, Kamil Wołczek, Patryk Kolczak. Sztafeta męska uplasowała się na III miejscu w powiecie.

 

Licealiada w LA

Dnia 7 maja 2015 na stadionie SOSiRu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Słubic w LA pod patronatem Burmistrza Miasta i Starosty Słubickiego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali Kuba Bednarczyk, Bronisław Naumiec i Patryk Słomczewski w rzucie oszczepem i w pchnięciu kulą, Karina Jastrząb, Martyna Wróbel, Dominika Rychlik i Magda Błażejewska w skoku w dal, Karolina Przybyła i Natalia Adamkiewicz w pchnięciu kulą, Natalia Kęsicka w skoku wzwyż, Dominik Gabrysz w biegu na 100 m i skoku w dal i Antoni Nowak w biegu na 200 m.
Medale zdobyli:
złoty – Natalia Kęsicka i Dominik Gabrysz (skok w dal)
srebrny – Kuba Bednarczyk i Bronisław Naumiec (oszczep)
brązowy – Patryk Słomczewski i Natalia Adamkiewicz (kula) i Dominik Gabrysz (100 m).

 

Czytany 4299 razy
Więcej w tej kategorii: « Koszykówka Sukcesy 2014 »
Joomla Templates - by Joomlage.com