12 października, w Babimoście, odbył się finał wojewódzki Sztafetowych Biegów Przełajowych chłopców Lubuskiej Olimpiady Młodzieży Licealiada. Na 11 zespołów nasza drużyna zajęła IV miejsce.
Gratulujemy!
W ramach przygotowań do polsko-niemieckiej debaty uczniowskiej Europejski Zielony Ład odbyły się dwa spotkania z organizatorami debaty. Uczniowie w grupach poznawali i omawiali główny temat, cele Zielonego Ładu oraz zastanawiali się, którymi problemami w zakresie ochrony klimatu najpilniej powinna zająć się Unia Europejska.Kontynuacja debaty, już z niemieckimi uczniami, zaplanowana jest najpierw we Frankfurcie, a następnie w Berlinie.
. Co jakiś czas zasiadaliśmy do stołu, aby zjeść przepyszne potrawy i ciasta przygotowane przez rodziców. Zabawa trwała ponad siedem godzin
! Jestem pewna, że każdy będzie miło wspominał ten wieczór.
I miejsce w zawodach powiatowych 3x3 koszykówki chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży!Gratulujemy!