Przygotowania do polsko-niemieckiej debaty uczniowskiej Europejski Zielony Ład

24 września odbyło się w naszej szkole pierwsze spotkanie przygotowujące do polsko-niemieckiej debaty uczniowskiej Europejski Zielony Ład, której kontynuacja, już z niemieckimi uczniami, zaplanowana jest najpierw we Frankfurcie, a następnie w Berlinie.

Wycieczka klas I A i I B do Poznania

W czwartek 16 września klasy 1A i 1B uczestniczyły w wycieczce do Poznania. Odwiedziliśmy w Puszczykowie muzeum wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera, autora książki „Dywizjon 303”, a po muzeum oprowadzał nas wnuk pisarza. Drugą atrakcją wyjazdu była słynna Poznańska Palmiarnia, gdzie podziwialiśmy egzotyczną faunę i florę.

Zajęcia integracyjne

Uczniowie klas pierwszych (a mamy w tym roku 4) wzięli udział w zajęciach integracyjnych.
To już tradycja i stały zwyczaj w naszej szkole.

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

Niech ten 2021/2022 będzie lepszy od poprzedniego i oby nam wszystkim udało się go przejść w zdrowiu i w miarę normalnie. 
Życzymy tego Wam, drodzy uczniowie, i całemu gronu pedagogicznemu.

Rozpoczęcie roku szkolnego

 

Drodzy Uczniowie. Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę, 1 września wg harmonogramu:
 
  • godz. 9:00 - dla klas I na placu apelowym
  • godz. 9:30 spotkania z wychowawcami w gabinetach:
 
  • Ia - gab. 15
  • Ib - gab. 23
  • Ic - gab. 19
  • Id - gab. 7
  • IIa - gab. 12
  • IIb - gab. 14
  • IIc - aula parter
  • IIIa - gab. 16
  • IIIb - gab. 18
  • IIIc - gab. 4
  • IIId - gab. 6
  • IIIc - gab. 5
 
Ksiądz Marcin zaprasza wszystkich chętnych na Mszę Świętą inauguracyjną o godz. 8:00 w Kościele pw. Ducha Św. w Słubicach.
 
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.