24 września odbyło się w naszej szkole pierwsze spotkanie przygotowujące do polsko-niemieckiej debaty uczniowskiej Europejski Zielony Ład, której kontynuacja, już z niemieckimi uczniami, zaplanowana jest najpierw we Frankfurcie, a następnie w Berlinie.
W czwartek 16 września klasy 1A i 1B uczestniczyły w wycieczce do Poznania. Odwiedziliśmy w Puszczykowie muzeum wybitnego pisarza i podróżnika Arkadego Fiedlera, autora książki „Dywizjon 303”, a po muzeum oprowadzał nas wnuk pisarza. Drugą atrakcją wyjazdu była słynna Poznańska Palmiarnia, gdzie podziwialiśmy egzotyczną faunę i florę.
Uczniowie klas pierwszych (a mamy w tym roku 4) wzięli udział w zajęciach integracyjnych.
To już tradycja i stały zwyczaj w naszej szkole.
Niech ten 2021/2022 będzie lepszy od poprzedniego i oby nam wszystkim udało się go przejść w zdrowiu i w miarę normalnie.
Życzymy tego Wam, drodzy uczniowie, i całemu gronu pedagogicznemu.
Drodzy Uczniowie. Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę, 1 września wg harmonogramu:
- godz. 9:00 - dla klas I na placu apelowym
- godz. 9:30 spotkania z wychowawcami w gabinetach:
- Ia - gab. 15
- Ib - gab. 23
- Ic - gab. 19
- Id - gab. 7
- IIa - gab. 12
- IIb - gab. 14
- IIc - aula parter
- IIIa - gab. 16
- IIIb - gab. 18
- IIIc - gab. 4
- IIId - gab. 6
- IIIc - gab. 5
Ksiądz Marcin zaprasza wszystkich chętnych na Mszę Świętą inauguracyjną o godz. 8:00 w Kościele pw. Ducha Św. w Słubicach.