Licealiada, piłka ręczna

W pierwszy dzień wiosny na hali Szkoły Podstawowej nr 1 odbyły się zawody 1/4 finału wojewódzkiego piłki ręcznej dziewcząt w ramach Licealiady. Reprezentacja naszej szkoły wygrala z dużą przewagą, a tym samym drużyna naszych szczypiornistek zagra w półfinałach wojewódzkich.
Gratulujemy!

Skład drużyny:
Białkowska Inga, Kliszczak Paulina, Kotlińska Julia, Matusiak Izabella, Oleksyn Oliwia, Pawlak Lena, Rajda Iga, Smolarczyk Maja, Sterenczak Julia, Woźniak Noemi, Wroniewicz Aleksandra.

Opiekun: nauczycielka w-f Iwona Grabowska