A może ktoś z Was chciałby wziąć udział w konkursie i wygrać atrakcyjne nagrody?

Konkurs:
Co wiem o rolnictwie

Wystarczy w dniach 9-13 listopada br. wejść na stronę internetową:

i korzystając z zamieszczonego tam formularza konkursowego odpowiedzieć prawidłowo na 3 pytania, które codziennie o godzinie 9:00, będą w nim zamieszczane.
Do wygrania są atrakcyjne i cenne nagrody.
Konkurs skierowany jest do uczniów klas 7-8 uczęszczających do szkół podstawowych oraz uczniów wszystkich klas szkół ponadpodstawowych, zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego.

Szczegóły i kryteria konkursu znajdują się w regulaminie.

W związku z wprowadzeniem obostrzeń w przestrzeni publicznej, od poniedziałku 12 października 2020 obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa na terenie szkoły, również w czasie lekcji.

Przypominamy!

Maturalny egzamin "poprawkowy" - wtorek, 08 września 2020, godz 14:00.

Prosimy o wcześniejsze przybycie.

Zapraszamy na kiermasz podręczników, który dostępny jest pod

>>>> TYM LINKIEM <<<<

HARMONOGRAM ZAJĘĆ W LICEUM DLA DOROSŁYCH

w roku szk. 2020/2021

SEMESTR V

SEMESTR VI

12-13 września

26-27 września

10-11 października

24-25 października

7-8 listopada

21-22 listopada

5-6 grudnia

19-20 grudnia

9-10 stycznia

6-7 lutego

6-7 marca

20-21 marca

10-11 kwietnia

17-18 kwietnia

Zajęcia lekcyjne prowadzone będą zdalnie na platformie Microsoft TEAMS.

Pierwsze spotkanie informacyjne z panią Elżbietą Górecką- opiekunem grupy, odbędzie się w sobotę 5 września 2020r. o godz. 10:00 również na platformie Microsoft TEAMS.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się we wtorek 1 września 2020r., w salach lekcyjnych według harmonogramu:

KLASA

IIIbd

Nr 19

Jolanta Bałdys

Nie przewiduje się spotkania na placu apelowym.

Przy wejściu do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk.

Drodzy uczniowie!

Wszyscy bardzo się cieszymy, że po ponad pięciu miesiącach znów będziemy mogli się spotkać w murach naszej szkoły!

Jednak pamiętajcie, że nadal wszyscy musimy być bardzo rozważni i wyjątkowo ostrożni. Dlatego też od 1 września w naszej szkole obowiązywać będzie zasada zasłaniania nosa i ust maseczką lub przyłbicą w przestrzeniach wspólnych, w których nie odbywają się lekcje. Zatem samodzielnie należy zaopatrzyć się w te środki ochrony osobistej.

Podstawowe informacje na temat organizacji pracy w liceum od 1 września 2020 r. i zostaną Wam podane na spotkaniach z wychowawcami klas.

Do zobaczenia!

Odbiór zaświadczeń o wynikach egzaminów maturalnych - 11 sierpnia od godz. 10:00 do 12:00 w auli na parterze.

Przypominamy, że zaświadczenia należy odebrać osobiście.

Osoby postronne mogą odebrać zaświadczenie wyłącznie z upoważnieniem.

Prosimy pamiętać o maseczkach!

Egzamin poprawkowy z matematyki odbędzie się 20 sierpnia o godz. 9:00 w gabinecie nr 22