spływ 3B i 1B2

Wymarzona pogoda, bezchmurne niebo, zero komarów oraz mnóstwo śmiechu – w ten sposób uczniowie klas 1b2, 2c, 3a, 3b i 3c spędzili dzisiejszy dzień na spływie kajakowym od Sądowa do Koziczyna. Płynęliśmy od lewej do prawej, w poprzek rzeki, po konarach, po mieliźnie, przez trawy, ale dopłynęliśmy szczęśliwi do celu. Głodni, wymęczeni (następnego dnia gwarantowane zakwasy) zakończyliśmy ten spływ ogniskiem z kiełbaskami.
45 uczniów będzie miało co wspominać. Opiekunowie również.

Wychowawczyni klasy 3B - Marzena Górna