Dzień Otwarty na Uniwersytecie Zielonogórskim

We wtorek 17 października uczniowie klas 1c, 2c oraz kilkoro maturzystów, wzięło udział w wycieczce do Zielonej Góry na Dzień Otwarty Uniwersytetu Zielonogórskiego. Na miejscu mieli okazję zapoznać się z ofertą uczelni, posłuchać studentów opowiadających o swoich kierunkach, poznać możliwości kół naukowych oraz wysłuchać jednego z wykładów. Uczniowie wysłuchali również informacji o walorach wzięcia udziału w programie Erasmus. Po zapoznaniu się z ofertą uniwersytetu, mogli zjeść i zrobić zakupy w Focus Mall.
Dziękujemy serdecznie przewoźnikowi - ATTour - Krajowy i Międzynarodowy Transport Osób za bezpieczny przejazd.

Opiekunowie:
Kinga Dzwonkowska, Monika Michałczak-Iwaszkiewicz, Marzena Górna