Labirynt

Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, jako wolontariusze Labirynt Festiwal Nowej Sztuki, pomagali w przygotowaniach tego międzynarodowego festiwalu, którego wydarzenia - wystawy, prelekcje, performance i inne działania artystyczne zapełniły cały weekend.
Oficjalne rozpoczęcie festiwalu nastąpiło w piątek 20 października o godz. 15:15 w sali kinowej Słubicki Miejski Ośrodek Kultury i potrwało do niedzieli włącznie.

Nad całością festiwalu, a także koordynacją prac uczniów-wolontariuszy, czuwa kurator festiwalu i jednocześnie Galerii Okno pani Anna Panek-Kusz.
Koordynacja: Dorota Rutka

Więcej informacji i szczegółowy program: