Jasełka

Ostatni dzień w szkole, ostatni przed świąteczną przerwą, obfitował w wiele mniejszych i większych uroczystości. Jasełka przygotowane pod czujną opieką polonistki Ewy Szopy, klasowe spotkania uczniów ze swoimi wychowawcami w wielu szkolnych gabinetach, dzielenie się przyniesionymi potrawami z potrzebującymi (akcja charytatywna), a na koniec świąteczny czas pracowników szkoły ze śpiewaną, kolędową niespodzianką od uczniów.
Ten dzień przyjemnie wprowadził wszystkich w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Życzymy wszystkim udanego odpoczynku, spokojnych, ale radosnych i zdrowych dni świątecznych, dobrego wejścia w nowy, 2024 rok i... widzimy się już 2 stycznia!