Studniówka 2024

W sobotę 27 stycznia uczniowie klas czwartych rozpoczęli uroczystym polonezem swój wielki bal - Studniówkę.
Podziękowania dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli i rodziców zaangażowanych w organizację balu, dobra zabawa do samego rana, smakowite jedzenie, wspomnienia wspólnych czterech lat spędzonych w szkole - niczego nie zabrakło tego wieczoru.
Jeszcze sto dni i rozpoczną się zmagania egzaminów maturalnych, ale ponieważ wieczór był bardzo udany, a jak mawiają - jaka studniówka, taka matura - jesteśmy więc spokojni o jej wyniki :)

Zdjęcie z postu Starostwa Powiatowego w Słubicach z dnia 28.01.2024