Licealiada - koszykówka

6 marca 2024 odbyła się LICEALIADA w koszykówce 5x5 chłopców. Gospodarzem turnieju był Zespół Szkół w Rzepinie.
Naszą szkołę reprezentowali:
Marcel Małachowski
Paweł Adamczuk
Piotr Codogni
Kornel Zając3
Oliwier Mieczkowski
Maciej Rutkowski
Dmytro Potaman
Bartosz Czachara
W Turnieju rywalizowały 4 drużyny :
Liceum Ogólnokształcące Rzepin
ZSL Słubice
CKZiU Słubice
Technikum Leśne Starościn
 
Po bardzo wyrównanych meczach wyjeżdżamy z Rzepina z kompletem punktów. Wyróżniającym się zawodnikiem w naszej drużynie był Marcel Małachowski, ale cała drużyna zasługuje na wielkie brawa za walkę i zaangażowanie.
Dziękujemy gospodarzom z Rzepina za znakomitą atmosferę.
 
Opiekun. Monika Gałek
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.