Festiwalu Nowej Sztuki LABIRYNT

Trzy dni pracowała grupa uczennic z naszej szkoły pomagając w przygotowaniach Festiwalu Nowej Sztuki LABIRYNT - ważnego, międzynarodowego wydarzenia artystycznego, które już od wielu lat odbywa się w Słubicach i we Frankfurcie, i w którego przygotowaniach co roku pomagają nasi uczniowie.
Licealiści pomagali również w uroczystym otwarciu festiwalu, w piątek 22 października i zachęcali do aktywnego udziału w wydarzeniach festiwalowych, które odbywały się do niedzieli 24.10.2021 włącznie.