Gratulacje od burmistrza dla Marii Jaworskiej i Torstena Kleefelda

Podczas sesji Rady Miejskiej w Słubicach 28 października 2021 Maria Jaworska - dyrektor naszej szkoły oraz Torsten Kleefeld - dyrektor Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie nad Odrą odebrali gratulacje od burmistrza Mariusza Olejniczaka oraz radnych za zdobycie Dyplomów Europejskich, przyznanych im przez Land Brandenburgii 7. października 2021 w Poczdamie.

Jak napisano na portalu Gminy Słubice:
"To dzięki ich staraniom, gdy wybuchła pandemia, polscy uczniowie, którzy chodzą do gimnazjum we Frankfurcie, zostali zakwaterowani w internacie po niemieckiej stronie i mogli kontynuować naukę mimo zamknięcia granicy. Było to ogromnie ważne szczególnie dla uczniów, którzy przygotowywali się do matury."

Cieszymy się bardzo, jesteśmy dumni i jeszcze raz serdecznie gratulujemy.