Gimnazjum Frankfurt

Terminy rekrutacji

• 15 stycznia 2022 r. w godzinach od 09:00 do 12:00 zapraszamy do szkoły (Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie) na dzień otwartych drzwi. W tym samym dniu odbędzie się o godzinie 12:00 w auli szkoły spotkanie informacyjne dotyczące projektu i procedury rekrutacji. W razie zamknięcia szkoły ze względu na obostrzenia epidemiologiczne spotkanie będzie miało miejsce w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta w Słubicach. Gdyby takie okoliczności zaistniały, poinformujemy Państwa ze stosownym wyprzedzeniem na naszych stronach internetowych.

Adresy stron: www.liebknecht-gymnasium.de oraz: www.loslubice.edu.pl

• W dniach 11 - 13 marca 2022 r. odbędą się Targi Edukacyjne w Poznaniu, na których zaprezentujemy nasz polsko-niemiecki projekt szkolny. Zapraszamy do naszego stoiska, gdzie będzie można zasięgnąć więcej informacji na temat funkcjonowania projektu i procedury rekrutacji.

• Do dnia 10 maja 2022r. składanie podań do 9 klasy Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie wraz ze świadectwem promocyjnym do klasy VIII szkoły podstawowej na adres: Zespół Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta, ul. Boh. Warszawy 3, 69-100 Słubice

• 14 maja 2022 r. o godz. 11:00 w Zespole Szkół Licealnych w Słubicach odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczniów, a następnie o godz. 11:30 pisemny test selekcyjny z języka niemieckiego..

• W dniach od 7 do 9 czerwca 2022 r. będą przeprowadzane rozmowy kwalifikacyjne.

• Od 10 czerwca 2022 r. pod numerem tel. 0049 335 54 99 72 w sekretariacie Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie/O można uzyskać informacje odnośnie przyjęcia kandydata do szkoły.

• 13 czerwca 2022 r. zostaną wysłane pocztą elektroniczną powiadomienia o przyjęciu do szkoły oraz szczegółowe informacje dotyczące przygotowań do nowego roku szkolnego.

• 20 czerwca 2022 r. o godz. 17:00 w Gimnazjum im. Karla Liebknechta we Frankfurcie odbędzie się spotkanie informacyjne dla nowo przyjętych uczniów oraz ich rodziców.

• Do końca czerwca 2022 r. zainteresowani składają podania o przyjęcie do internatu na adres:

Internat przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Sienkiewicza 28, 69-100 Słubice.
    Szczegółowe informacje oraz druk podania: https://zstslubice.edupage.org/a/internat

Ważne!

Rok szkolny 2022/2023 zaczyna się 22 sierpnia 2022 r.