Zbiórka dla "Szarika"

Harcerze z naszej szkoły, jako wolontariusze "Szarika" - Słubickiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt, zbierają żywność dla zwierzaków i mimo, że swoją akcję nazwali Paka dla Psiaka, to my ją trochę modyfikujemy i mamy:
Paka dla Zwierzaka dla Psiaka i Kociaka
Karton na żywność dla zwierzaków znajduje się na parterze, przy szatni.
 
Zachęcamy do włączenia się do akcji!

4A na jarmarku świątecznym we Frankfurcie

Merry Xmas życzy klasa 4a - lekcja wychowawcza spędzona na jarmarku bożonarodzeniowym we FFO.
 
Wychowawczyni Olga Nobik i Dorota Rutka

Mikołajki :)

Ho ho ho! W szkole zapanowała świąteczna atmosfera. Mikołaj z reniferkami też krążył po korytarzach, rozdawał pachnące pierniczki i czasem pomagał w strojeniu szkoły.
A szkolne korytarze zdobili wszyscy: uczniowie, nauczyciele, dyrekcja, wszyscy pracownicy szkoły :)

Kiermasz dobroczynny

30 listopada odbył się długo wyczekiwany andrzejkowy kiermasz charytatywny na rzecz Michałka Bienia. Młodzież wykazała się ogromnym zaangażowaniem, a odwiedzający nas goście również nie szczędzili grosza. Powodzeniem cieszyły się również dowozy ciast - dziękujemy za liczne zgłoszenia i wpłaty. Na kiermaszu uzbieraliśmy kwotę 5490,30zł a także 55,30 euro.
Bardzo dziękujemy każdemu za okazane serducho.
Ogromne podziękowania chcielibyśmy również przekazać zaangażowanym w przebieg akcji uczniom i nauczycielom.
 
Organizatorka inicjatywy, "szefowa zamieszania" - psycholog Joanna Pusz

Wycieczka 1B i 1E do Wrocławia

1B i 1E zaplanowała dwudniową przygodę we Wrocławiu. Niby to tylko dwa dni, ale:
- była gra miejska z szukaniem ukradzionego rękopisu Pana Tadeusza, w której zwyciężyła drużyna dwóch Kornelii, a nagrodą były wroclove'skie dukaty;
- zwiedzanie Hydropolis - Centrum edukacji o wodzie, miejsca, w którym multimedia, interaktywne instalacje i technologie ukazują potencjał wody tkwiący w miastach, głębinach, atmosferze, a także w ludzkim ciele!
- wieczorny, wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy;
wizyta u Tekli i Martynki na wieży kościoła św. Magdaleny, niedaleko wrocławskiego rynku;
- a ponieważ zrobiło się biało - bitwa na śnieżki i przekazywanie sobie ciepła i dobrej energii. Konsekwencją śnieżnej bitwy było przekopywanie później śnieżnych zasp w poszukiwaniu nowego iPhone'a. Na szczęście zguba wróciła do właścicielki.
- "przefrunięcie" nad Odrą gondolami Polinka, zaprojektowanymi przez studentów wrocławskiej politechniki, którzy chcieli skrócić sobie drogę pomiędzy uczelnianymi budynkami.
- i ostatni punkt programu wycieczki - wizyta we wrocławskim Zoo.
 
To były tylko dwa dni, a emocji tyle, jakby to był cały tydzień!
Do zobaczenia w szkole!
 
Opiekunowie: wychowawczynie Monika Gałka i Magda Sibilska oraz Dorota Rutka
We use cookies
Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce prywatności i plików cookies.  Wchodząc na stronę wyrażasz na nie zgodę według ustawień Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.