Sztafetowe Biegi Przełajowe - pierwsze miejsce w Powiecie! Właściwie dwa razy pierwsze miejsce, bo grupy żeńska i męska z naszej szkoły stanęły na najwyższym podium!
Cieszymy się bardzo, jesteśmy dumni i GRATULUJEMY!
Opiekun: Michał Bieliński
4 października grupa uczniów wzięła udział w przygotowaniach do polsko-niemieckiej debaty uczniowskiej "Europejski Zielony Ład". Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich dyskutowali i pracowali w trzech głównych obszarach: Transformacja energetyczna, Ekologia oraz Geopolityka.
Następne spotkanie 13 października, już z niemieckimi uczniami.
Projekt prowadzi i koordynuje p. Marta Rusek ze Słubicko Frankfurckiego Centrum Kooperacji.
Opiekunowie: Paweł Słabęcki, Dorota Rutka.
Projekt dofinansowany jest z Funduszu Małych Projektów Euroregionu PRO EUROPA VIADRINA w ramach Programu INTERREG VA POLSKA-BRANDENBURGIA 2014-2020.