29 września rozpoczęliśmy funkcjonowanie szkolnego Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmawialiśmy o tym, co lubimy czytać, po jakie książki najchętniej sięgamy i trochę się poznawaliśmy. Zrodziło się też kilka ciekawych pomysłów, które spróbujemy zrealizować.
Jeśli też chciałabyś, chciałbyś znaleźć się w tej grupie, to zapraszamy w czwartki o 15:00 do szkolnej biblioteki. Spotkania są krótkie, do około 15:30.